Łukasz Szewczyk13.10.2020 (12:56)15 komentarzy

Nowa oferta T-Mobile na kartę. Bez limitów i 30 GB

• Od 13 października 2020 roku na rynku dostępna jest nowa oferta T-Mobile na kartę
• Trzy odświeżone warianty starterów dopasowane do różnych potrzeb klientów, bez limitów i 30GB
Nowa oferta T-Mobile na kartę
W nowej ofercie T-Mobile na kartę dla osób, które w sieci czują się jak ryby w wodzie przygotowano opcję "Bez limitu L". Przy zakupie startera, doładowaniu konta (m.in. w aplikacji "Mój T‑Mobile") i aktywacji oferty "Bez limitu L" za 30 zł użytkownicy otrzymują na 30 dni nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 30 GB oraz usługę Supernet Video DVD. Dzięki tej ostatniej mogą korzystać z aż 16 serwisów wideo, takich jak np. YouTube czy TikTok, bez wykorzystywania cennych gigabajtów.
Dla osób z nieco mniejszymi wymaganiami w zakresie liczby godzin spędzanych w internecie odpowiedni okaże się wariant "Bez limitu M". Decydując się na zakup startera za 5 zł, doładowanie konta za 25 zł oraz aktywację oferty użytkownik otrzymuje nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i 20 GB na 30 dni.

nowa oferta T-Mobile na kartę
nowa oferta T-Mobile na kartę
T-Mobile nie zapomina również o klientach, którzy postrzegają się jako cyfrowych minimalistów. Dla tych użytkowników optymalny będzie zakup startera za 5 zł, doładowanie konta i aktywacja wariantu "Bez limitu S" za 20 zł - zestaw ten zapewni klientowi nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 1 GB internetu na 30 dni.

Najnowsza odsłona oferty "T-Mobile na kartę" to pierwszy w historii firmy produkt od początku zbudowany i przetestowany w systemie agile. Opracowanie od początku architektury technologicznej taryfy, badania i testy zajęły jej twórcom dziewięć miesięcy i zaowocowały m.in. stworzeniem znacznie bardziej komfortowego i płynnego doświadczenia użytkownika. Oprócz tego - bez względu na wybór startera czy wielkości pakietu - klienci korzystający z taryfy GO! otrzymują darmowe GB po każdym doładowaniu. Co równie ważne, dodatkowe gigabajty nie przepadają, a użytkownicy mogą zbierać je na swoim koncie.

Komentarze (1 - 10 z 15)

Bardzo słabo lepiej mam w Lycamobile tanio i dużo więcej Internetu i to za 20 zł
 8  
Mam telefony komórkowe od samego początku w Polsce. Jestem w a2mobile i Play, b. drogich i chętnie bym się przeniósł. Opinie o Lycamobile fatalne. Patrz: opiniuj.pl. Zasięg Plusa kiepski.
 6  
Do Janusz. Ostatnio Lycamobile poprawiła się jeśli chodzi o net. A do tego obecnie świetna promocja za 30zł no limit rozmowy i smsy oraz 105 GB netu łącznie na uwaga 90 dni. Na 30dni wychodzi po 10zł gdzie masz taniej i lepiej?
 0  
Przejdźcie do Orange Flex najlepszy net i social i video pass a jak chcesz przejść i dostać 50zł? wpisz mój kod przed kartą/blikiem JACEK6QLF
 9  
Ja tam mam plush na kartę. Za 30 zł wszystko bez limitu i 30 gb neta i 10 GB na you tube. Jak mi mało to net nocny za 10 zł 200 GB. I dzienny za 5 zł 20 GB. Nie zamierzam zmieniać.
 7  
Do kazikzewsi skoroś ze wsi jest powinieneś wiedzieć jaki zasięg ma plus. Na niektórych terenach jest właśnie tylko zasięg Play i T-Mobile.pl więc jak porównasz oferty Play na kartę i T-Mobile go to GO Ci wyjdzie taniej i lepiej
 1  
To fakt. Moim wnukom na wsi 13 km od Częstochowy musiałem zmienić na Play, bo ani Plus, ani a2mobile, ani aero2 nie działały. Tu mnie zainteresował T-mobile ale nie pamiętam już, dlaczego dawniej zrezygnowałem z Ery i dlatego mam wątpliwości.
 1  
@Janusz1945 przecież te opinię to piszą głównie niezadowolone osoby
I każda sieć ma ocenę poniżej 3.0
Nie ma co się tym sugerować, bo to zależy od miejsca zamieszkania. Podobnie jest z kurierami. Ile razy napisaliście pozytywną opinię o setkach dostarczonych paczek. A jak jedna pójdzie źle to ktoś wystawia ocenę
 4  
Do bredny12: wiadomo że wszystko zależy od miejsca zamieszkania. Tak się jednak składa dziwnie że zazwyczaj tam gdzie jest dobry zasięg Play dziwnym sposobem T-Mobile też ma dobry zasięg. Przypadek - możliwe
 2  
Ja tam mam plush na kartę. Za 30 zł wszystko bez limitu i 30 gb neta i 10 GB na you tube. Jak mi mało to net nocny za 10 zł 200 GB. I dzienny za 5 zł 20 GB. Nie zamierzam zmieniać.
I gratis masz brak zasięgu
 2