Łukasz Szewczyk13.11.2020 (19:31)3 komentarze

Nowości w Orange na kartę: 5G i Social Pass w usłudze bez limitu

• W ofercie Orange na kartę jest dostępna nowa opcja usługi bez limitu
Nowości w Orange na kartę: 5G i Social Pass w usłudze bez limitu
W ramach nowej oferty klienci - za 39 zł - mają do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMSy i mms-y do wszystkich sieci, pakiet 20 GB w kraju oraz dostęp do #hello5G i Social Pass przez 31 dni.
W ramach Social Pass klienci mogą korzystać, za darmo i bez ograniczeń danych, z najpopularniejszych komunikatorów oraz serwisów społecznościowych, takich jak: TikTok, Facebook, Instagram, Snapchat, Twitter, Pinterest, Messenger, Whatsapp, Viber, Telegram, Parrot One.

Z kolei szybki transfer dzięki #hello5G, dostępny w prepaid dla osób korzystających z nowej usługi bez limitu, pozostających w zasięgu tej sieci, uruchomi się automatycznie użytkownikom posiadającym telefon lub tablet współpracujący z 5G wraz z aktualnym oprogramowaniem oraz odpowiednią kartę SIM (4G LTE - USIM lub eSIM).

Nową ofertę na kartę można dopasować do swoich potrzeb. W każdej chwili podczas korzystania z usługi bez limitu z 5G i Social Pass można dokupić dodatkowe 5GB za jedyne 5 zł. Takich zakupów może być dowolna ilość, w każdym momencie, a dodatkowe GB sumują się z bazowym pakietem. Po jego całkowitym wykorzystaniu środki na koncie będą chronione poprzez ograniczenie prędkości transferu.

Komentarze (1 - 3 z 3)

i chuj
 3  
Tylko 20 GB przy 5G? Ha,ha,ha.
Powinno być przynajmniej 5 razy tyle. Ciekawe na ile taki pakiet wystarczy. Na godzinę?
 8  
To nie 5g tylko hello5g a to spora różnica, testowałem 2 tygodnie temu w okolicy Dąbrowej G gdzie w jednym miejscu download 120mbps a w innym 6mbps na tej technologii, i lte dzialalo szybciej w każdej lokalizacj w jednej nawet ponad 150mbps.
 0