Łukasz Szewczyk25.11.2020 (19:13)brak komentarzy

TIDAL na rok za darmo dla abonentów Plusa i Plusha. Jak aktywować?

• Rok darmowego dostępu do serwisu TIDAL
• Do końca listopada 2020 roku trwa promocja, w ramach której użytkownicy ofert abonamentowych Plusa i Plusha otrzymają darmowy dostęp do usługi przez 12 miesięcy.
TIDAL na rok za darmo dla abonentów Plusa i Plusha. Jak aktywować?
Wszyscy klienci abonamentowi Plusa i Plusha, którzy aktywują usługę TIDAL do końca listopada 2020 roku, otrzymują darmowy dostęp do serwisu muzycznego na 12 miesięcy. Dodatkowo użytkownicy mogą skorzystać z darmowej transmisji danych w aplikacji TIDAL do końca 2020 roku.
By skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści MUZYKA na darmowy numer 80016. Po otrzymaniu wiadomości SMS o aktywnej usłudze dla danego numeru, należy zainstalować mobilną aplikację TIDAL, po jej uruchomieniu kliknąć przycisk "Wypróbuj" i podać numer w celu weryfikacji, potwierdzając go kodem PIN otrzymanym na numer telefonu na jaki została aktywowana usługa.

Następnie, w celu skorzystania z usługi należy założyć konto w TIDAL (na adres e-mail lub za pomocą Facebook/Twitter) i zalogować się tak utworzonym kontem. Jeśli klient posiadał już wcześniej konto w TIDAL należy, po podaniu numeru w celu weryfikacji, potwierdzając go kodem PIN od razu zalogować się wcześniej utworzonym kontem na adres e-mail bądź za pomocą Facebook/Twitter.

Po 12 miesiącach usługa zostanie wyłączona automatycznie.

Aplikacja TIDAL
Aplikacja TIDAL
TIDAL to globalna platforma muzyczno-rozrywkowa, pozwalająca na zbliżenie twórców i ich fanów dzięki oryginalnym materiałom i ekskluzywnym wydarzeniom. Serwis dysponuje katalogiem ponad 60 milionów utworów i 250 tysięcy wysokiej jakości wideo, a także oryginalnymi serialami, podcastami, tysiącami playlist skomponowanych przez ekspertów oraz możliwością odkrywania nowych artystów.