Łukasz Szewczyk16.12.2020 (11:56)1 komentarz

Play Now na Smart TV Samsunga

• Sieć Play oferuje coraz więcej możliwości oglądania telewizyjnych materiałów na żywo i na życzenie w ramach usługi Play Now.
Play Niw na Samrt TV Samsung
Do dotychczas dostępnego portalu playnow.pl, aplikacji na smartfony i tablety z systemem Android oraz iOS, dedykowanego TV BOXa, telewizorów i urządzeń opartych o AndroidTV i obsługę technologii Google Cast czy Apple AirPlay dochodzi także dedykowana aplikacja na Smart TV

Dzięki wprowadzeniu aplikacji na Smart TV Samsung użytkownicy mają możliwość oglądania interesujących ich treści na dużym ekranie. Kafelek z PLAY NOW można przypiąć do ekranu startowego, by mieć do niego szybki dostęp od samego włączenia telewizora. Przy logowaniu wystarczy podać numer telefonu, na którym jest aktywna usługa PLAY NOW oraz potwierdzić akcję na smartfonie. Właściciel numeru nie musi się także obawiać o to, że domownicy zamówią dodatkowe usługi czy wypożyczą film bez jego wiedzy - każda taka operacja wymaga autoryzacji na telefonie. Możliwe jest również zalogowanie się numerem usługi telewizyjnej przypisanym do oferty PLAY NOW TV BOX.
Aplikacja umożliwia odtwarzanie wybranych treści od momentu, na którym zakończono oglądanie na innym urządzeniu. Daje też możliwość oglądania od początku programu, który już trwa lub nawet pełnego odtworzenia materiału aż do 7 dni po jego emisji. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mogą w danym momencie obejrzeć emitowanego właśnie filmu czy odcinka ulubionego serialu lub wolą je wyświetlić w dogodnym dla nich czasie. Wybrane przez siebie treści można nagrać i przechowywać w chmurze aż przez 6 miesięcy.

Pełna oferta Play Now obejmuje ponad 90 kanałów linearnych podzielonych na tematyczne pakiety - Podstawowy (zawarty w cenie abonamentu), HBO, Extra, Sport, Kids oraz News. Każdy z pakietów dodatkowych można wygodnie aktywować w PLAY NOW oraz wypróbować przez 30 dni bez opłat. To także bogata biblioteka treści na życzenie z aktywnych pakietów, kolekcje Paramount Play, AXN NOW czy History.

Aplikacja PLAY NOW jest dostępna za darmo w sklepie z aplikacjami Samsung Smart TV dla urządzeń wyprodukowanych od 2016 roku.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Można? Można ! Szkoda, że C+ nie potrafi :(
 2