Łukasz Szewczyk28.12.2020 (19:15)1 komentarz

Telewizja internetowa Cyfrowego Polsatu dołącza do programu smartDOM. Nowa oferta

• W nowej ofercie telewizji internetowej OTT Cyfrowego Polsatu, klienci zyskali możliwość łączenia jej z usługami telefonicznymi i internetowymi z Grupy Polsat w ramach flagowego programu smartDOM.
Usługi SmartDOM
Dostępną od 28 grudnia 2020 roku nową ofertę telewizji internetowej OTT można, podobnie jak usługi telewizji satelitarnej i kablowej IPTV operatora, połączyć w programie smartDOM z telefonem w sieci Plus oraz Internetem Plusa lub Cyfrowego Polsatu i zyskać dzięki temu dodatkowe rabaty. Taką możliwość daje oferta Praktyczna telewizji internetowej OTT, w ramach której klient podpisuje umowę na wybrany podstawowy pakiet kanałów. Możliwość dołączenia do programu smartDOM daje wybór już najniższego pakietu Wygodnego w cenie 20 zł/mies. lub polecanego pakietu Komfortowego, który w cenie 30 zł/mies. zapewnia dostęp do 45 kanałów, w tym takich stacji jak: Polsat, Polsat News, Polsat Sport, Polsat Cafe, Eurosport, Discovery czy TVN24.
Możliwość rozszerzenia programu smartDOM o telewizję internetową OTT nie jest jedyną nowością. Od dziś w ofercie Praktycznej dekoder EVOBOX STREAM jest udostępniany klientom bez comiesięcznej opłaty za czynsz. Oznacza to, że abonent będzie z niego korzystał zupełnie za darmo, wnosząc jedynie opłatę początkową w wysokości 1 zł.

Dodatkowo klient otrzyma pełną ofertą programową - w tym kanały HBO, Eleven Sports czy Polsat Sport Premium - aż na 3 miesiące bez opłat przy wyborze pakietu Komfortowego (30 zł/mies.) lub Bogatego (60 zł/mies.). Decydując się na pakiet Wygodny (20 zł/mies.), z pełnej oferty programowej będzie mógł korzystać bez opłat przez miesiąc.

Posiadając wybrany pakiet podstawowy w ramach oferty Praktycznej, można w dowolnym momencie włączać - bezpośrednio w dekoderze, w aplikacji Sklep - pakiety dodatkowe na 30 dni: Polsat Sport Premium, Eleven Sports, HBO i HBO GO, Filmbox Premium, Sport, Filmy i seriale, Dzieci oraz Rozrywka. Oprócz prostej aktywacji, EVOBOX STREAM daje także możliwość realizacji szybkich płatności za pośrednictwem systemu Dotpay - Blikiem lub kartą.

Z telewizji internetowej OTT Cyfrowego Polsatu można korzystać za pośrednictwem Internetu od dowolnego dostawcy. Usługa nie wymaga instalacji anteny satelitarnej. Wystarczy podłączyć dekoder EVOBOX STREAM do dowolnego Internetu za pomocą kabla Ethernet lub poprzez Wi-Fi. Zalecana minimalna prędkość łącza to 8 Mb/s.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Mam, korzystam i narzekam! Brak aplikacji na anroidtv, dekoder co 3 minuty dostaje czkawki. cofanie to farsa, co chwile się resetuje. po zakupie jakiegoś pakietu, muszę ręcznie robić listę kanałów, bo samo przełączanie jest nurzące i powolne. powinny się wyświetlać tylko te kanały, które mam w wykupionym pakiecie+dvbt, a nie wszystko co dala fabryka. BOK polsatu to kolejna makabra, pisanie tam @ to standardowa i jedna odpowiedz " prosimy o reset dekodera" - z czymkolwiek się zgłoszę. jeszcze tylko 6 mies. i szukam czegoś innego.
 1