Łukasz Szewczyk12.01.2021 (10:03)27 komentarzy

Plus wprowadza nowe plany abonamentowe dla 5G

• Wraz z rozwojem sieci 5G w Polsce, Plus wprowadza nowe oferty internetowo-głosowe oraz czysto internetowe - zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm.
5G Szymon
W 2021 roku sieć 5G Plusa będzie powszechnie dostępna i nie będzie już wyłącznie nowinką technologiczną. Obecnie Plus oferuje największy zasięg internetu 5G, z którego może korzystać już ponad 7 milionów Polaków we wszystkich 16 województwach. W nadchodzących miesiącach operator planuje objąć zasięgiem sieci 5G 2600 MHz TDD łącznie ponad 11 milionów mieszkańców Polski. Korzystanie z sieci 5G przez cały okres trwania umowy z maksymalną szybkością technologiczną do 600 Mb/s zapewnią nowe taryfy dedykowane sieci 5G. Z nowych taryf można również korzystać, będąc w zasięgu starszych technologii internetu mobilnego.
5G w smartfonie
Operator przygotował nowe propozycje abonamentów internetowo-głosowych. Trzy nowe warianty abonamentu zapewnią dostęp do sieci 5G oraz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów wraz z dużymi pakietami danych, które pozwolą w pełni cieszyć się z zalet nowej technologii:
• 25 GB za 60 zł/mies. - dla osób, którym zależy na szybkim i swobodnym surfowaniu w internecie,
• 100 GB za 90 zł/mies. - dla tych, którzy intensywnie korzystają z internetu w smartfonie oraz często korzystają z niego jako routera,
• 150 GB za 120 zł/mies. dla osób, które potrzebują jak największej ilości danych.
Osoby, które zdecydują się przenieść numer z innej sieci, nie będą płacić za abonament nawet przez 4 miesiące.


Plany taryfowe 5G w Plusie
Plany taryfowe 5G w Plusie
Dla osób, które chcą, by sieć 5G na stałe zagościła w ich domach Plus przygotował jeszcze większe paczki internetu w nowych taryfach internetu mobilnego.
• 500 GB 5G za 100 zł/mies.,
• 1000 GB 5G za 200 zł/mies.
Dla klientów, którzy zmienią dostawcę internetu na Plusa abonament jest darmowy przez 3 miesiące. Ofertę jak zawsze można przetestować przez 15 dni (w przypadku zwrotu należy tylko zapłacić opłatę aktywacyjną 9 zł).


Internetowe plany taryfowe 5G w Plusie
Internetowe plany taryfowe 5G w Plusie
Oferty dla firm z dostępem do 5G
Wraz z planami poszerzania zasięgu w Polsce sieci 5G od Plusa rośnie jej dostępność dla biznesu. Z myślą o klientach biznesowych Plus wprowadził 3 nowe warianty abonamentu głosowego z dostępem do sieci 5G i nowymi pakietami danych oraz standardowo z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami.
• Wszyscy, którzy prowadzą firmę mogą rozpocząć przygodę z 5G już od 60 zł netto/mies. z pakietem 35 GB.
• Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na pakiet 120 GB w cenie 90 zł netto/mies., mogą wykorzystywać internet 5G jako podstawowy dostęp do internetu w swoim mobilnym biurze.
• Dla klientów, którzy prowadzą cały biznes za pośrednictwem smartfona, a tym samym wyjątkowo intensywnie korzystają z internetu, Plus przygotował abonament za 120 zł netto z ogromną paczką danych 180 GB.

Biznesowe plany taryfowe 5G w Plusie
Biznesowe plany taryfowe 5G w Plusie
Osoby prowadzące firmę, dla których nieodłącznym elementem prowadzenia biznesu jest stała obecność w sieci wiedzą, jak ważną rolę odgrywa stabilne i szybkie łącze internetowe. Dla nich Plus przygotował oferty mobilnego internetu dedykowanych dla 5G:
• 600 GB - w cenie 100 zł + VAT/mies.,
• 1200 GB - w cenie 200 zł + VAT/mies.

Mechanizm promocji z darmowym abonamentem przez pierwsze miesiące jest taki sam, jak dla klientów indywidualnych - do 3 miesięcy za darmo przy zmianie dostawcy internetu. Ofertę jak zawsze można przetestować przez 15 dni (w przypadku zwrotu należy tylko zapłacić opłatę aktywacyjną 9 zł netto).


Internetowe plany biznesowe z 5G w Plusie
Internetowe plany biznesowe z 5G w Plusie
W ofercie Plusa jest już blisko 20 smartfonów i routerów 5G, w tym najtańszy na rynku i dostępny na wyłączność pierwszy smartfon 5G w cenie poniżej 1000 zł - realme 7 5G. Dzięki dużemu wyborowi sprzętów z różnych półek cenowych, 5G może stać się technologią dla każdego, powszechnie dostępną i do codziennego użytku.

Komentarze (1 - 10 z 27)

Kurcze słabo, za 60 zł no limit rozmowy/sms/mms/ i 25 Gb???? to przecież na kartę w Plusie za 30 zł jest to samo ale z większą ilością gb bo aż 30 a nie 25! Dodatkowo często są jeszcze jakieś bonusy dodatkowe. Po co abonament z lojalką skoro na kartę jest połowę taniej i więcej!
 25  
Płacić za większą prędkość, by za chwile spadła do poziomu LTE jak wchodziło na początku? Witamy u Solorza
 17  
Operatorzy nie rozumieją, że pakiet danych w internecie 5G to samobójstwo dla takiej oferty
 12  
W 5G standardem powinien być brak limitów danych np za 449zl miesięcznie tak jak jest w sieci Vodafone.de w Niemczech.
 9  
Operatorzy nie rozumieją, że pakiet danych w internecie 5G to samobójstwo dla takiej oferty
Samobójstwem dla sieci byłoby bez limitów. Trzeba zrozumieć, że sieć mobilna rządzi się własnymi prawami. Limity będą, by sieci nie były zapchane zbytnio.
 2  
Pamiętaj, że to jest oferta standardowa (baza/podstawa), zapewne będą lepsze opcje w ofertach utrzymaniowych.
Na stronie nie masz abonamentu za 25 zł no limit rozmowy/sms/mms + 20 GB. A Dział Utrzymania Klienta taką ofertę proponuje po wysłaniu wypowiedzenia
 9  
Cennik nie większy niż u innych a w przeciwieństwie do innych w Plusie prawdziwe 5G. Pozostali kasują za 5G a dają speedy 4G
 7  
U mnie, 12 km od Częstochowy nie ma nawet 1G.
 12  
@ bez majtek Łe taka oferta jest bez łaski i proszenia w plushaku na abo tylko 15 GB neeta ale do tego socjalne za free i 10 GB na YouTube.
 7  
100 zł za 600 GB z 5G to ok
 11