Łukasz Szewczyk19.01.2021 (14:22)3 komentarze

Przyspieszenie w internetowej ofercie Netii

• Netia zmodyfikowała swoją ofertę światłowodowego dostępu do internetu, wprowadzając opcję do 600 Mb/s za 60 zł miesięcznie.
Przyspieszenie w internetowej ofercie Netii
W Netii obowiązują nowe promocyjne cenniki ("Nowa rozrywka III"). Dla łączy w technologiach światłowodowych podstawowa promowana opcja prędkości, to nadal do 300 Mb/s w cenie 50 zł miesięcznie (cena dla budownictwa wielorodzinnego z umową na 24 miesiące i rabatami za e-fakturę i zgody marketingowe). Następny w kolejności wariant, dwa razy szybciej - do 600 Mb/s zastąpił wcześniej dostępną opcję do 500 Mb/s, przy zachowaniu dotychczasowej, atrakcyjnej ceny 60 zł miesięcznie. Za dopłatą kolejnych 10 zł miesięcznie można przyspieszyć łącze aż do 1 Gb/s. Niezależnie od wybranej opcji przez 3 miesiące na start klienci będą zwolnieni z opłat abonamentowych.
- W trakcie ubiegłego roku ponad dwukrotnie zwiększył się odsetek klientów, którzy przy zakupie wybierali łącza szybsze niż bazowe do 300 Mb/s. Przyczyny tego trendu, to wzrost potrzeb wywołanych pandemią przy jednoczesnej przystępności cenowej przyspieszenia. Aby podwoić prędkość łącza w Netii wystarczy dopłacić tylko 10 zł miesięcznie. Wśród ogólnopolskich operatorów Netia jest liderem w kategorii: cena-jakość-szybkość - powiedział Piotr Rożalski, Kierownik Działu Rozwoju Oferty B2C w Netii.

Analogiczną modyfikację prędkości przeszła obowiązująca do 16 lutego 2021 roku świąteczno-noworoczna promocja zestawów internetu z wybranymi pakietami TV. Promocją objęte są zestawy usług telewizyjnych ze 100 popularnymi kanałami (pakiet M) oraz ze 182 kanałami (pakiet L) wraz z dostępem do internetu do 300 Mb/s w cenie odpowiednio 60 zł i 90 zł. Wybierając zestawy objęte promocją klienci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez okres 3 miesięcy, a w pierwszym miesiącu otrzymują bezpłatnie dostęp do pełnej oferty telewizyjnej Netii, czyli aż 216 kanałów.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Podobno są tacy klienci internetu światłowodowego Netii, którzy są zadowoleni z w/w usługi. Podobno.
 1  
Netia internet na swiatlowodzie 300Mb/s , 600Mb/s , 1Gb/s a co z rozwojem telewizji w Netii ? konkurencja odjechala dawno ! Gdzie jest dekoder z UHD , Android , Jakosc i sygnal TV . nowe kanaly i stacje radiowe , tworzenie listy kanalów z wlasna numeracja ?
 10  
Do 1Gbps oznacza max 500-600Mbps z czego 180Mbps jest gwarantowane, w Orange gwarantuja 900Mbps przy laczy 1Gbps
 3