Łukasz Szewczyk27.01.2021 (11:45)3 komentarze

Kumulacja gigabajtów w T-Mobile na kartę. Nowa oferta

• Nowa oferta T-Mobile na kartę w taryfie GO!
• Ekstra paczka GB po każdym doładowaniu
kumulacja
Po zakupie startera w taryfie GO! i doładowaniu konta za 30 zł klient automatycznie otrzymuje bezpłatny pakiet 15 GB na 30 dni. Następnie może aktywować w aplikacji "Mój T‑Mobile" ofertę "Bez limitu L" za 30 zł, dzięki czemu łącznie zyskuje aż 30 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz dostęp do usługi Supernet Video DVD - czyli możliwość korzystania z TikToka, YouTube czy Netflixa bez utraty gigabajtów.
To jednak nie wszystko. T‑Mobile na kartę za każde doładowanie dziękujeswoim klientom dodatkowymi, bezpłatnymi gigabajtami, które nie przepadają, a kumulują się na ich kontach, dzięki czemu mogą oni swobodnie korzystać z dobrodziejstw internetu, gdzie i kiedy tylko tego potrzebują. Wystarczy, że użytkownik doładuje swoje konto przed końcem ważności usługi. Wówczas - w zależności od kwoty doładowania, otrzymuje on ekstra pakiet danych. Zasada jest prosta: im wyższa kwota doładowania, tym więcej gigabajtów.

Nowa oferta T-Mobile na kartę
Nowa oferta T-Mobile na kartę

Komentarze (1 - 3 z 3)

hahahahha,jak w PLUS-ie,sami nic nie potrafią wymyśleć obstawiam że zaraz PLAY takie coś zrobi,dnoooooooooooo a nie operator....
 0  
ale za to z dobrym zasięgiem nie to co PLUS!!!
 1  
a oferta np. plush ? internet bs (pakiet internetu na pół roku)
 0