Łukasz Szewczyk05.02.2021 (10:40)2 komentarze

SIeć SMSnet z własną platformą GO

• SMSnet, operator świadczący swoje usługi na terenie Szczecina, Będzina, Dąbrowy Górniczej oraz Sosnowca, udostępnił swoim abonentom platformę SMSnetGO! bazującą na rozwiązaniu InsysGO.
• Platforma SMSnetGO! umożliwia użytkownikom oglądanie wybranych kanałów telewizyjnych na żywo i dostęp do strefy VOD.
SMSnetGO
- Po wdrożeniu autorskich interaktywnych dekoderów telewizji cyfrowej, uruchomienie multiplatformowej aplikacji było kolejnym, wręcz naturalnym, krokiem w kierunku spełnienia oczekiwań naszych klientów. Wykorzystanie innowacyjnego rozwiązania w połączeniu z dostępem do platformy z różnych urządzeń pozwoli nam dotrzeć do większego grona odbiorców. Zależało nam na tym, aby nasi klienci mogli korzystać z najnowszych rozwiązań dostępnych na rynku, dlatego zdecydowaliśmy się na wdrożenie platformy razem z firmą Insys Video Technologies - mówi Grzegorz Mruk, Dyrektor Operacyjny SMSnet.
Platforma SMSnet charakteryzuje się nowoczesnym interfejsem oraz posiada funkcjonalności takie jak nPVR, Catch-up i Timeshift. SMSnetGO! jest dostępny dla użytkowników przez przeglądarkę internetową, urządzenia mobilne z systemami Android i iOS oraz na Android TV i Google Chromecast.

- Nasze wdrożenia charakteryzują się kompleksowością, zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie projektu. Operatorzy doceniają możliwość szybkiego wdrożenia aplikacji dla wielu platform bez ponoszenia wysokich kosztów sprzętu, zatrudniania zespołu programistów i inżynierów - komentuje Norbert Kaczmarek, Key Account Manager w Insys Video Technologies. - SMSnet to już 12 operator działający na polskim rynku, który dołączył do grona klientów Insys Video Technologies korzystających z rozwiązania InsysGO - dodaje Kaczmarek.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Co to znaczy Sleć ?
 0  
sieć? chyba
 0