Łukasz Szewczyk05.02.2021 (10:42)4 komentarze

WP Pilot z aplikacją na LG Smart TV. Ponad 100 kanałow TV na żywo

• WP Pilot udostępnił nową aplikację dla użytkowników LG Smart TV.
• Aplikacja pozwala na oglądanie ponad 100 kanałów na żywo.
WP Pilot x LG Smart TV
W najnowszej aplikacji na telewizory LG WebOS, użytkownicy znajdą wygodny widok główny z podglądem aktualnie trwających programów telewizyjnych dla wszystkich kanałów, które zawiera dany pakiet. Na każdym z kanałów będzie również dostępny opis ramówki programu na dany dzień.
Usługa WP Pilot jest dostępna bez konieczności podpisywania umowy i bez dekodera. Telewizję oglądać można także poprzez stronę internetową, aplikacje na platformy Android, iOS, Windows i Xbox oraz z wykorzystaniem Chromecast i Airplay.

W ofercie WP Pilot znajduje się ponad 100 kanałów, m.in. ogólnotematycznych, filmowych, sportowych oraz tych, skierowanych do najmłodszych. Spośród nich ponad 30 kanałów jest dostępnych w darmowym pakiecie. Dostępne pakiety Premium to Starter Plus od 9,99 zł, Podstawowy od 24,99 zł, Rozszerzony od 39,99 zł oraz Rozszerzony MAXI od 45,99 zł. W ofercie WP Pilot znajduje się również 10 najpopularniejszych stacji radiowych z OPEN FM. Zgodnie z badaniem Mediapanel w grudniu 2021 roku z usługi korzystało 2,4 mln Polaków.

Komentarze (1 - 4 z 4)

dostęp tylko dla osób posiadających premium <żałosne>
 5  
bez sensu. Ja korzystam w moim domu za darmo z Horizon GO od UPC, które w abonamencie mają moi rodzice.
 3  
Na samsungu również tylko można uruchomić w wersji premium. Darmowej opcja była przez jakiś czas, kiedy WP pojawiło się jakoś w 2018, ale od blisko roku już tylko premium :( Powodzenia!
 2  
To jak jest z ustawą mustcarry która zobowiązuje i nakłada by programy ogólnopolskie były dostępne bez żadnych opłat , bez tego dziwactwa logowania.
Przecież to nakłada ta ustawa na operatorów i nadawców by to co jest ustalone było respektowane. Niestety nie jest tak jak to widać!!!
 2