Łukasz Szewczyk19.03.2021 (13:25)5 komentarzy

Play podwaja gigabajty w nowej ofercie na wiosnę

• Play wprowadza na rynek nową ofertę promocyjną, dzięki której mogą korzystać z podwojonych gigabajtów
Play podwaja gigabajty w nowej ofercie na wiosnę
Wiosną abonament komórkowy w Play, to nie tylko nielimitowane rozmowy, SMS-y czy MMS-y. Tym razem operator postawił na dwukrotnie większe paczki danych - do nawet 140 GB miesięcznie. Podwojona paczka internetu zostaje przyznana klientowi na cały okres trwania umowy, niezależnie od tego czy podpisze nową, czy przedłuży obecną umowę.
Nowa oferta Play
Nowa oferta Play
W Duecie i Rodzinie miesięczna opłata za drugą i kolejne karty SIM to tylko 35 zł miesięcznie po rabatach, niezależnie od wybranego planu, a piąta karta wydawana jest gratis. Dzięki temu wszyscy użytkownicy mogą swobodnie korzystać ze swoich telefonów, jednocześnie obniżając miesięczne koszty całej grupy.

W planach PLAY M, PLAY L oraz PLAY HOMEBOX klienci zyskują dostęp do usługi telewizyjnej PLAY NOW z Pakietem Podstawowym w cenie abonamentu lub usługi Bezpieczna Rodzina w wersji Standard na cały czas obowiązywania umowy. Osoby wybierające te taryfy mogą także korzystać z technologii 5G w ramach sieci operatora. Dodatkowo w taryfie PLAY HOMEBOX klienci otrzymują również dodatkową kartę SIM mogącą służyć jako internet domowy bez limitu GB z pakietem 150 GB z pełną prędkością.

Do oferty można dobrać dowolny smartfon z szerokiej oferty Play. Klienci Play wybierający usługę internetu bezprzewodowego z routerem ZTE MF286R w abonamencie za 50 zł również mogą liczyć na podwojone GB. Co miesiąc otrzymają oni dostęp do internetu z pakietem aż 200 GB z pełną prędkością zamiast dotychczasowych 100 GB.

Promocja obowiązuje do końca maja 2021 roku.

Komentarze (1 - 5 z 5)

I ja skorzystałem. Właśnie na takich warunkach przedłużyłem umowę.
 2  
podawaja? Po jakiemu to?
 0  
Podwajają - Podwoić* po polsku
 2  
to po pozycjonerskiemu ;-) dla niedubelerowania treści pod tako jedno wyszeptywajke z hameryki
 1  
W playu najfajniejsze dupeczki z reklam xd
 1