Łukasz Szewczyk25.03.2021 (11:04)5 komentarzy

T-Mobile wprowadza do oferty nowe taryfy 5G

• Klienci T-Mobile abonamentowi mogą korzystać z nowych taryf 5G.
• Obok dotychczasowych opcji XS, S, M i L i pojawią się trzy taryfy 5G - M+, L+ i XL+ z odpowiednio 50, 100 i 150 GB w pakiecie
• Operator wprowadza nowy model sprzedaży urządzeń na elastyczne raty na 24 miesiące
5g
Dzięki komercyjnemu wprowadzeniu w 2020 roku sieci piątej generacji T-Mobile z 5G może korzystać ponad 6,3 miliona osób na terenie całego kraju. Osoby posiadające urządzenie obsługujące 5G oraz dowolny z oferowanych od września 2019 roku planów taryfowych dla klientów indywidualnych lub taryfę MagentaBIZNES mogły korzystać z zasięgu 5G w ramach dotychczasowych taryf XS, S, M i L. Teraz dołączają do nich trzy nowe taryfy - M+, L+ i XL+ - stworzone, by móc jeszcze swobodniej korzystać z profitów sieci 5G.
Nowe taryfy T-Mobile 5G
Nowe taryfy T-Mobile 5G
W każdej z nowych taryf znajdziemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz solidne paczki gigabajtów: w przypadku M+ to 25 GB podwojone w wiosennej promocji do 50 GB, w taryfie L+ znajdziemy 100 GB, a w XL+ aż 150 GB. Każda z taryf jest dostępna zarówno w ofercie z urządzeniem, jak i osobno.

Dla nowych klientów i osób przedłużających umowę w T-Mobile przygotowało wiosenną niespodziankę. We wszystkich taryfach M i M+ operator podwaja na dwa lata gigabajty dostępne w podstawowym pakiecie. Oznacza to, że w taryfie M przez cały okres umowy klienci będą mogli korzystać z 30 GB, a w taryfie M+ aż z 50 GB. Po wykorzystaniu pakietu w cyklu prędkość transmisji danych ulegnie obniżeniu do maks. 1 Mb/s do końca tego cyklu.

Zminay w taryfach T-Mobile (od 1 kwietnia)
Zminay w taryfach T-Mobile (od 1 kwietnia)
Z kolei od pierwszego kwietnia na wiosenne podwojenie gigabajtów mogą przygotować się również wszyscy obecni klienci T‑Mobile korzystający z opcji S, M i L na taryfie T. Jedyne, co muszą zrobić, to do połowy maja wejść do aplikacji "Mój T‑Mobile" i tam aktywować wiosenny pakiet podwojenia gigabajtów, który będzie ważny do końca kolejnego cyklu rozliczeniowego.

Dodatkowo od 24 marca oferty abonamentu komórkowego i internetu mobilnego w T-Mobile będą oferowane z urządzeniami dostępnymi z opłatą na start i 24 lub 36 miesięcznymi ratami 0%. Każdy klient może samodzielnie zdecydować o liczbie rat sprzętowych, które chce zapłacić, oraz o wysokości miesięcznej raty za urządzenie (od 5 do 200 zł w zależności od urządzenia i liczby rat). Pozostała kwota z wartości urządzenia, pomniejszona o rabat zależny od wybranego abonamentu, zostanie rozliczona jako opłata na start.

Decydując się na abonament z urządzeniem na raty na 24 miesiące z opłatą początkową, klient otrzyma następujące zniżki na opłaty początkowe: w taryfie M - rabat do 100 zł, w taryfie L - rabat do 200 zł, w taryfie M+ - rabat do 200 zł, w taryfie L+ - rabat do 600 zł, w taryfie XL+ - rabat do 800 zł.

Powyższe zniżki od 100 do 800 zł dotyczą nie tylko smartfonów, ale również wszystkich urządzeń, takich jak smartwatche, tablety czy laptopy, dostępnych z głosową ofertą abonamentową T‑Mobile.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Kpina
 1  
Fajnie te 5zł zniżki aby zasypywać ludzi SMSami i telefonami z ofertami. Pytanie czy nr telefonu zostaje daje sprzedany.
 3  
Te nowe taryfy powinny mieć 500GB , 1000GB oraz 1500GB wtedy jak na 5G było by sprawiedliwie a tak to żal.pl
 1  
Drogo to mało powiedziane!
 1  
Przyjmując ulgę zgadzasz się na sprzedaż swoich danych każdemu partnerowi tm.
Dziwi mnie fakt jak to ludzie nisko cenią swoje dane osobowe.
 0