Łukasz Szewczyk23.04.2021 (11:24)4 komentarze

Amazon Prime Video w dekoderach UPC 4K TV Box

• UPC Polska poszerza ofertę cyfrowej rozrywki
• Użytkownicy dekodera UPC TV Box 4K zyskali dostęp do aplikacji Amazon Prime Video, dzięki której będą mogli oglądać filmy i seriale telewizyjne dostępne na tej platformie.
Amazon Prime Video w UPC / Fot. materiały prasowe
Amazon Prime Video w UPC / Fot. materiały prasowe
W nowego dekodera UPC 4K TV Box na koniec 2020 roku korzystało z niego już ponad 40 tys. klientów. Dekoder oferuje m.in. sterowanie głosem, integrację 360 z UPC TV Go, obsługę profili i rekomendacje, dzięki którym można dostosować ofertę telewizyjną do indywidualnych lub rodzinnych potrzeb klienta.
- Wciąż inwestujemy i wprowadzamy innowacje, aby zapewnić najszerszą i najbardziej atrakcyjną cyfrową rozrywkę na rynku, dostępną w każdej chwili i w każdym miejscu. Dodanie aplikacji Amazon Prime Video do naszego flagowego dekodera UPC 4K TV Box pozwala naszym klientom uzyskać jeszcze szerszy dostęp do znakomitych treści - mówi Bogdan Bucurei, CMO UPC Polska.

Klienci Amazon Prime Video będą mogli zalogować się do aplikacji na urządzeniu 4K TV Box poprzez swoje istniejące konto. Korzystanie z tej aplikacji na dekoderze 4K TV Box nie pociąga za sobą żadnych dodatkowych opłat poza stałym kosztem subskrypcji Amazon Prime Video. Aby rozpocząć korzystanie z Amazon Prime Video, użytkownicy 4K TV Box nie muszą podejmować żadnych dodatkowych działań - aplikacja zostanie zainstalowana na wszystkich aktywnych urządzeniach wraz z nadchodzącą aktualizacją.

Z chwilą uruchomienia aplikacji Amazon Prime Video, posiadacze 4K TV Box uzyskają dostęp do licznych hitów filmowych i najlepszych seriali telewizyjnych dostępnych w serwisie, takich jak "Książę w Nowym Jorku", "Kolejny Film o Boracie", "Wikingowie", "Wspaniała Pani Maisel" czy "The Boys", również w jakości 4K.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Fajnie, ale cały czas czekamy na zapowiadany w 2017 roku (!!!) Netflix w dekoderach UPC :D
 13  
wow amazon w dekoderze upc, to samo co mam w telewizorze, to dali nowość jasne są tacy co nie ma smart tv i dla nich to super rozwiązanie tylko chyba należałoby dać o wiele popularniejszego netflixa o którym była mowa lata temu, cóż upc i ich nowości
 3  
Niestety na większości filmów nie można włączyć wersji oryginalnej.
Wprowadzenie obowiązku oglądania filmów z niewyraźnie mówiącym lektorem to standard z lat 90. Szkoda :(
 3  
ja mam gdzieś tv od UPC. Korzystam z ich neta bo jest niezawodny i korzystam z upctv go od rodziców, za friko, i tak oglądam tylko kilka kanałów, bo cała ta tv to szajs powtórkowo-reklamowy.
 5