Łukasz Szewczyk26.05.2021 (17:17)6 komentarzy

UPC: Nowe oferty z dekoderem 4K, dostęp do TVP 4K na Euro, szybszy internet

• UPC startuje z nowymi ofertami proponując klientom szybszy internet i dekoder 4K w elastycznych pakietach z usługami za 0 zł do dwóch miesięcy
• Na czas Euro 2020 w ofercie dostępny będzie kanał TVP 4K
UPCeusz
UPC Polska ruszyło z nową ofertą, oferującą internet światłowodowy o prędkości do 750 Mb/s za 59,99 zł, uzupełnioną o pakiet telewizyjny Start TV, z dostępem do telewizji online za pośrednictwem UPC TV GO oraz z dwumiesięcznym okresem darmowego dostępu do usług.
Ponadto klienci mogą wybrać internet o prędkości do 1 Gb/s lub pakiety internetu i telewizji 4K, które w ramach promocji dostępne są do dwóch miesięcy za darmo. Dostęp do telewizji w rozdzielczości 4K zapewnia dekoder UPC 4K TV Box, który m.in. umożliwi klientom dostęp do kanału TVP 4K podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce nożnej, uruchomionego przez Telewizję Polską specjalnie na czas Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Kanał będzie dostępny od 11 czerwca do 11 sierpnia 2021 roku i będzie można na nim zobaczyć transmisje i retransmisje wszystkich meczów w jakości UHD z dodatkowymi elementami HDR i Dolby Atmos z eksperckim komentarzem najlepszych dziennikarzy sportowych Telewizji Polskiej.

Operator wraz z pakietami internetu i telewizji oferuje również usługi komórkowe z nielimitowanymi rozmowami i 40 GB danych mobilnych, dostępne za jedyne 20 zł i dostępne także w ofertach rodzinnych. Obecni klienci, którzy zdecydują się na pakiety komórkowe od UPC, mogą dodatkowo skorzystać z promocji na 6-miesięczny, darmowy dostęp do usług.

Komentarze (1 - 6 z 6)

UPC, dajcie sobie spokój juz z tym internetem 750 Mbs, 1 Gbs .... i z tym tanim dekoderem 4K bez nageywarki.

Zwykłemu użytkownikowi wystarcza stabilne symetryczne 100/100 Mbs i nowe programy telewizyjne. A o tym ani słychu ani widu w UPC.
mądry po szkodzie 27.05.2021 (8:25:58)
 9  
4K ze streamingu czyli jak padnie bramka u sąsiada ktory ogląda w HD po kablu to ja na streamingu od UPC o ile mi nie zbuforuje powinnem juz za chwilke widziec zazebiajaca sie akcje bramkowa choc jeszcze zdaze odczytsc powiadomoenie o bramce z livescore ...Heheh.... To juz wole dvb-t. Kto sie lapie na te pudeleczko? Jakbym mial ochote na streamingi to wykupilbym se Player+ albo cos poeobnego.
 14  
Nie no serio na tej zabawce i streamowaniu to oni długo nie pociągną. W końcu rozczarowani ludzie zaczną odpływać... Powinni zainwestować w sieć i puścić 4K przez kabel inaczej co bardziej świadomi zaczną przechodzić na talerze.

Po za tym chyba najwyższa pora aby uzupełnić tak liczne braki w ofercie - czas aby dodać takie kanały jak np ANTENA HD, 13ULICA, SCIFI, FILMAX, NOVELAS+, EUROCHANNEL, H2, WATER PLANET, 2X2, BABY TV. DUCK TV, ESKA ROCK TV, MTV80, CANAL+NOW, ELEVEN SPORTS 4. To skandaliczne ze po dzis nie ma przynajmniej niektorych z tych kanałów w ofercie...
 13  
Wasza oferta dekodera 4K to droższe pakiety niby z przejściem na kanały 4K których i tak niema poza c+ wybrane mecze. Zdecydowanie lepsze rozwiązanie dla posiadaczy telewizorów 4K to antena dvbt . Euro w TVP 4K dostępne bez opłat w naziemnej telewizji do której ma dostęp znacznie więcej abonentów.
 7  
Już widzę to piękne buforowanie obrazu co chwile.Ten ich dekoderek 4K ledwo ciągnie HD,a o obraz w 4K to już w ogóle polegnie.I ogólnie zamiast dawać kolejny PiSowski program,to daliby lepiej w końcu,Canal+UHD
 2  
Ja mam 4k box i chodzi mi elegancko, Fakt kanałów w 4 k možna powiedzieć, że nie ma a w sumie to tv kablowe powinny dawać ton nowości na rynku.
 0