Łukasz Szewczyk31.05.2021 (17:32)1 komentarz

"Zweryfikowany Nadawca". Nowa usługa w Onet Poczta

• Onet Poczta wprowadziła nową, bezpłatną usługę skierowaną do wszystkich nadawców wysyłek mailingowych, firm i organizacji, które posługują się e-mail marketingiem
"Zweryfikowany Nadawca". Nowa usługa w Onet Poczta
"Zweryfikowany Nadawca" to usługa podnosząca bezpieczeństwo zarówno nadawców jak i odbiorców korespondencji. Korzystając z narzędzia "Zweryfikowany Nadawca", wysyłający mogą łatwo sprawdzić stan zabezpieczeń planowanych wysyłek mailingowych, aby uchronić siebie oraz odbiorców korespondencji przed oszustwami (np. typu phishing) oraz zwiększyć widoczność wysyłanych e-maili w Onet Poczcie oraz u innych dostawców poczty elektronicznej.
Rejestracja w serwisie i skorzystanie z funkcji "Zweryfikowany Nadawca" umożliwia nadawcom uzyskanie wewnętrznego certyfikatu, dzięki któremu znacznie zwiększa się prawdopodobieństwo, że wysyłane wiadomości będą przekierowywane do skrzynki odbiorczej i nie będą traktowane jako spam. Nowa usługa bazuje na trzech rodzajach zabezpieczeń: SPF, DKIM, DMARC. Niebawem w Onet Poczcie pojawi się również nowy folder "Inne", do którego będą trafiać te wiadomości, które nie zostały określone jako spam, ale poziom ich zabezpieczeń jest niewystarczający i odbiegają od przyjętych standardów.

Usługa Zweryfikowany Nadawca jest bezpłatna.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Zweryfikowana nadawca a na serwisie wiszą nieraz sklepy widma, o których zaraz pisze niebezpiecznik. No, ale kasa ma się zgadzać!
 0