Łukasz Szewczyk25.06.2021 (15:00)6 komentarzy

Do 200 GB w prezencia na lato od Play na Kartę

• Wakacyjne promocje w Play na kartę
• 100 GB za darmo dla nowych klientów na start
• 100 GB do wykorzystania na social media i aplikacje dla nowych i obecnych użytkowników
Do 200 GB w prezencia na lato od Play na Kartę
Od piątku (25 czerwca 2021 roku) każdy nowy klient, który zarejestruje swoją kartę w Play, otrzyma w prezencie aż 100 GB Pakiet jest ważny przez 30 dni od momentu aktywacji, co pozwoli użytkownikom Play na dzielenie się wakacyjnymi wrażeniami z najbliższymi bez obawy o limit internetu. Darmowe gigabajty można aktywować za pomocą aplikacji Play24. Po aktywacji karty, pakiet będzie widoczny na koncie użytkownika w aplikacji w zakładce Pakiety -> Internet.
100 GB na wakacyjne korzystanie z portali społecznościowych
Z okazji zbliżających się wakacji Play przygotował dodatkową niespodziankę dla nowych oraz obecnych klientów na kartę. Od teraz dzięki Play każdy może korzystać z ekstra paczki 100 GB na social media bez dodatkowych opłat! Klienci mogą aktywować darmowy pakiet danych do wykorzystania na aplikacje: YouTube, Instagram, Facebook, Messenger, TikTok, Twitch, Viber, Pinterest.

Pakiet można odebrać w aplikacji Play24, która również monitoruje stan zużytych GB, dzięki czemu każdy może na bieżąco kontrolować ich ilość. Pakiet jest ważny od momentu aktywacji do wyczerpania lub do 30 września. Promocja trwa od 25 czerwca do 30 września 2021.

Pakiety dostępne są w ofertach: Play na Kartę, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę odNOWA, Internet na Kartę w Play, Internet na Kartę 2.0 w Play, RBM SieMa na Kartę, RBM SieMa na Kartę PL, RBM Energy na kartę.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Te darmowe GB Play daje po to, żeby zżerać pieniądze z konta, bo jeśli ktoś się zapomni i zamiast faceboka włączy np. Operę, to forsa z konta już leci do zera i wtedy darmowy internet przestaje działać i trzeba doładować. Za jakiś czas ktoś włączy np. sklep Play i już po pieniądzach. Internet przestaje działać, trzeba doładować i tak wkoło.
 8  
Aplikacje mogą pobierać niewielką ilość danych z Twojego pakietu GB, np. na aktualizację czy wyświetlanie reklam – jest to niezależne od Play. Więcej informacji znajdziesz w sekcji Pytania i odpowiedzi.
 6  
Przypadkowe włączenie czegoś spoza portali społecznościowych np. Opery, natychmiast zżera pieniądze z konta do ZERA i wyłącza internet. Trzeba bardzo uważać!!!????????????????????
 5  
Niezależnie od powyższego, jestem wdzięczny Playowi za darmowy internet od czasu do czasu. Plus też się stara: 3 x 40 GB za 15 zł. Dla nas, emerytów jest to duża pomoc.
 1  
Dzisiaj znowu Play wyczyścił mi konto do zera.
 1  
Dzisiaj 0,67 Mbps. To jest gówno nie internet.
 0