Łukasz Szewczyk23.07.2021 (13:08)5 komentarzy

Plus kibicuje Biało-Czerwonym i rozdaje "Gigsy za medale"

• Wystartowały XXXII Letnie Igrzyska Olimpijskie
• Plus tradycyjnie kibicuje Biało-Czerwonym, a za każdy medal zdobyty przez Polaków rozdaje dodatkowe gigabajty.
Promocja Plusa
Startuje nowa promocja, w której klienci wszystkich rodzajów usług telekomunikacyjnych w Plusie otrzymają dodatkowe darmowe gigabajty za medale zdobyte przez Polaków podczas Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020, które odbędą się w dniach 23 lipca - 8 sierpnia 2021 roku

"Gigsy za medale" przyznawane są za wszystkie medale zdobyte przez reprezentantów naszego kraju, a wielkość bonusu jest zależna tylko od ich liczby oraz rodzaju. Za złoty medal przyznawane będę 3 GB, za srebrny 2 GB, a za brązowy 1 GB. Bonus przyznany klientom abonamentowym będzie aktywny do końca bieżącego cyklu bilingowego, natomiast w przypadku klientów ofert na kartę oraz mix będzie on ważny przez 30 dni licząc od pierwszej aktywacji po zapisaniu się do promocji.
Aby otrzymać dodatkowe gigabajty klient powinien: znajdować się w okresie ważności dla usług wychodzących, czyli posiadać aktywne konto, lub w przypadku usług abonamentowych nie zalegać z płatnościami, oraz wysłać na numer 80180 bezpłatnego SMS-a o treści MEDAL.

Promocja "Gigsy za medale" obowiązuje do 8 sierpnia 2021 roku.

Aplikacja Wuwuzela
Aplikacja Wuwuzela
Plus przygotował również dla swoich klientów specjalną aplikację do kibicowania Wuwuzela. Odgrywa ona pięć różnych dźwięków i pozawala na wspólne kibicowanie w gronie znajomych. Wystarczy zsynchronizować telefony, położyć je obok siebie, aby stworzyć wielką wuwuzelę i zrobić hałas wspierający naszych sportowców. Można też kibicować samemu, wybierając różne dźwięki.

Wuwuzela działa tylko na urządzeniach mobilnych z system Android i jest dostępna na stronie Kibicujemy Naszym.

Tokio organizuje letnie igrzyska już po raz drugi. W tych pierwszych, które odbyły się w 1964 roku, Polacy zdobyli 23 medale i w klasyfikacji generalnej uplasowali się na siódmym miejscu. W tym roku Polskę reprezentuje 211 sportowców, którzy wezmą udział w 137 konkurencjach w 28 dyscyplinach. Według analitycznego serwisu Gracenote w tym roku Polska może spodziewać się 15 medali, a agencja Associated Press optymistycznie prognozuje ich nawet 22.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Zapisałem się, będę kibicował ale cieniutka ta promocja.
 5  
Uwaga! Promocja ma najwyższy priorytet i nie można korzystać z aktualnych pakietów. Mam prawie 80 GB i 100 zł na koncie a prędkość 32 kb/s po wykorzystaniu GB za medale i nie mogę nic zrobić.
 0  
Kiedy zdążyłes wykorzystać 1 GB za srebrny medal?
 0  
Tak samo jest w Play. Jest promocja 100 GB na lato na multimedia ale wystarczy się pomylić i włączyć na chwilę np. Operę, to pieniądze z konta znikają błyskawicznie do zera i internet na lato przestaje działać. Trzeba doładować, za jakiś czas zeżre do zera i stop. Znowu trzeba doładować, zero i stop. Doładować, zero i stop. Zrezygnowałem.
 0  
Medali mamy jak mrówek a ja dostałem dopiero 2 GB
 0