Łukasz Szewczyk30.07.2021 (12:31)6 komentarzy

Ponad 1,53 mln abonentów UPC Polska. Duży wzrost usług telefonii komórkowej

• UPC Polska w drugim kwartale 2021 roku zwiększa bazę abonentów
• Operator notuje duży wzrost użytkowników telefonii komórkowej, przybywa też użytkowników internetu oraz telewizji
Siedziba UPC
Na koniec czerwca 2021 roku z usługi sieci UPC Polska korzystało ponad 1,535 mln abonentów, co oznacza wzrost o 5,4 tys. abonentów w minionym kwartale. Do 3,283 mln wrosła sprzedaż usług cyfrowych (RGU). W zasięgu sieci UPC Polska znajduje się obecnie ponad 3,652 mln mieszkań (wzrost o 16,6 tys. w ujęciu kwartalnym).
Łącznie z usług telewizyjnych UPC Polska korzysta 1,355 mln abonentów, co oznacza wzrost o 8,4 tys. w ujęciu kwartalnym). Z szerokopasmowego internetu UPC Polska korzysta 1,309 mln abonentów, co oznacza, że w minionym kwartale liczba abonentów zwiększyła się o 9 tys. abonentów.

Z kolei z telefonu stacjonarnego UPC korzysta 618,9 tys. abonentów, co oznacza spadek o 11 tys. abonentów w ujęciu kwartalnym. Natomiast z telefonii komórkowej korzysta 105,4 tys. użytkowników, co oznacza wzrost o 17,5 tys, w ujęciu kwartalnym.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Jeden syf przejmie drugi syf i powstanie z tego hipermega syf do kwadratu ????
 4  
UPC = Ubogi Pakiet Catv

Jedyne na czym zależy UPC to zwiększanie liczby nowych abonentów, jednocześnie mając gdzieś starych i wiernych klientów.

- Bollywood i AMC w pakiecie PREMIUM, co jest żartem .....
- żadnych nowości w ofercie TV, oferta leży od paru ładnych lat (braki ogromne, ponad 20 podstawowyh kanałów brak)
- brak możliwości wyboru pakietów TV (np. informacyjne, sportowe, naukowe ) tylko konieczność wykupu 200 kanałów żeby oglądać 5 kanałów
- komórki najdroższe na świecie (nie wiem kto sie zapisuje na takie promocje i ceny)
- dekoder 4K bez bez programów 4K i do tego bez nagrywarki (ale za to najmniejszy na świecie i ***ujowo wygląda przy telewizorze 50-60 cali , jak zagubione pudełko zapałek)

Po sprzedaży UPC (co nastąpi niebawem) nowy właściciel będzie ciął tylko koszty, a nie ładował w nowe lepsze usługi, więc niestety nic nowego .. .stara bida .... UPC było fajne ale parę lat temu .. .dziekuję za uwagę ...
 13  
Przy podpisywaniu nowych umów, karty SIM są OBOWIĄZKOWO dodawane klientom. Dlatego jest wzrost.
 2  
To chyba wzięte z sufitu po ostatnim olaniu kibiców względem Olimpiady -brak dodatkowych kanałów Eurosportu - nowa platforma startuje 03.08.2021 ma być dostępna tyle ,że nic nie wiadomo - w tej firmie wogóle nie wiele wiadomo - jedyne co wiadomo to dopisywanie usług który klient nie ma - firma lepiej wie co klient ma mieć.
 3  
Ja mam dekodery 4K i są kanały w 4K więc durnot nie pisz.
Ale fakt że że UPC Polska nagle wprowadza nowy pakiet premium i już Ci stali i wierni klienci nie mają dostępu.
Niestety UPC nie dba o oferte telewizyjną bo jest dużo kanałów których jeszcze nie włączyła np. H2 , MTV 80s , ESKA ROCK , C+SPORT 3 , 4 , NOW , podnieść jakość REPUBLIKA TV z SD do HD, Brak kanału ELEVEN SPORT 4 oraz ELEVEN SPORT 1 4K, jest jeszcze kilka innych kanałów które warte są ale UPC nie chce by ludzie byli zadowoleni.
Jedyna funkcja co mi się podoba na dekoderze 4K BOX to że mogę tworzyć własną listę kanałów gdzie kanały sobie można wg swojego wydzimisie poustawiać.
Chciałbym by UPC Polska słuchała tego co mówią ludzie a nie dbała o swoje zadki.
 2  
Nie rozumiem dlaczego jeszcze jest program widnieje TVP 4 K jak program zakończył nadawanie a UPC jeszcze jest.
I po co są dwa Eurosport 1 i dwa Eurosport 2 te kanały się dublują.
Po co jeszcze jest spisie TVP 4 K.
Jak 11 sierpnia zakończył nadawanie.

Można dać inny kanał.
 0