Łukasz Szewczyk03.08.2021 (9:55)4 komentarze

Viaplay w sieci Vectra. Dwa miesiące bez dodatkowych opłat

• Debiutujący na polskim rynku serwis streamingowy Viaplay jest już dostępny dla abonentów sieci Vectra
• Operator przygotował specjalną promocję, w ramach której użytkownicy mogą korzystać z nowej platformy nawet przez 2 miesiące bez dodatkowych opłat.
Viaplay w Vectrze
Z końcem lipca Vectra, jako pierwszy operator w Polsce, zawarła wieloletnią umowę dystrybucyjną z Nordic Entertainment Group (NENT Group), umożliwiając swoim klientom dostęp do platformy Viaplay. Serwis oferuje zarówno oryginalne treści Viaplay Originals, jak i bogatą bibliotekę międzynarodowych filmów i seriali, w tym m.in. pierwsze sezony popularnych serii "Your Honor" i "Those Who Kill" oraz film akcji "The Amazing Spiderman 2", a także programy dla dzieci. Dodatkowo, jako jedyny serwis w Polsce, oferuje dostęp do transmitowanych na żywo spotkań piłkarskiej Bundesligi, a w najbliższych latach również rozgrywek angielskiej Premier League oraz Formuły 1. Nowi i obecni klienci Vectry mogą skorzystać z platformy wybierając dowolną ofertę dostępną w sprzedaży od 3 sierpnia 2021 roku.
Subskrypcję serwisu streamingowego można połączyć z wybranym pakietem obejmującym dostęp do telewizji, szerokopasmowego internetu lub telefonii komórkowej. Przy 12 miesiącach zobowiązania klienci mogą skorzystać z oferty z 2 miesiącami gratis, po tym okresie cena miesięcznego abonamentu platformy Viaplay wyniesie 34 zł. Dostępna będzie również samodzielna usługa, bez umowy terminowej, z pierwszym miesiącem za 0 zł.

Przygotowane zostały także oferty łączone z usługami telewizji i internetu, obejmujące pakiety z prędkościami pobierania do 300 Mb/s, 450 Mb/s i 600 Mb/s oraz oferty pozwalające zwiększyć obecnie posiadany pakiet internetowy i paczkę sportową Eleven + Viaplay za 48,99 zł, gratis przez 2 pierwsze miesiące użytkowania. Z platformy skorzystać można również w ramach usługi TV Smart, oferującej dostęp do najlepszej rozrywki wszędzie tam, gdzie jest internet, na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. Jednocześnie, aplikacja Viaplay będzie oferowana w dekoderze w ofercie Vectry - TV Smart 4K BOX z Android TV.

Wszystkie oferty dostępne są od 3 sierpnia i będą w sprzedaży co najmniej do końca października 2021 roku.

Od 3 sierpnia 2021 roku Viaplay jest dostępny dla obecnych i nowych klientów spółki Vectra. Operator zapowiedział udostępnienie w niedługim czasie tego serwisu także klientom spółki Multimedia Polska.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Tłumy chętnych widzę :)
 9  
Ja już mam. Działa super.
 4  
Uwaga nie dajcie się nabrać
 6  
W pierwszym roku cena powinna wynosić maksymalnie 15 zł w zobowiązaniu rocznym. Jak dojdzie Premier League i F1 to wtedy 34 zł będzie adekwatną stawką.
 2