Łukasz Szewczyk23.08.2021 (15:47)5 komentarzy

UPC rozszerza dostęp do kanałów 4K i wprowadza "inteligentne WiFi"

• Nowości w ofercie UPC
• Operator wprowadza do oferty "inteligentne WiFi" oraz rozszerza dostęp do kanałów 4K
Siedziba UPC
Wprowadzenie do oferty Viaplay, to nie jedyne nowości w UPC Polska. Operator rozszerza także dostęp do kanałów 4K, które do tej pory można było oglądać wyłącznie za pośrednictwem przystawki IPTV UPC 4K BOX. Od teraz kanały 4K w UPC Polska można oglądać także za pośrednictwem karty 4K CI+ (Mediamodułu CI+). Dostępność do kanałów 4K uzależniona jest od posiadanego pakietu, obecnie w ofercie UPC dostępne są cztery kanały 4K: FunBox 4K, Ultra TV 4K, Insight TV, wPolsce.pl.
Inteligentne WiFi
Jednocześnie UPC wprowadza do oferty "inteligentne WiFi", które zapewnia klientom stabilne połączenie WiFi na wielu urządzeniach, dzięki trzem innowacjom:
Inteligentne WiFi - zaawansowane, samouczące oprogramowanie na modemach ConnectBox i GigaConnectBox zapewniające stabilne połączenie Wi-Fi na wielu urządzeniach jednocześnie, monitorując jakość połączenia i reagując zanim pojawi się problem z sygnałem
UPC WiFi Pods - bezobsługowy, inteligentny wzmacniacz sygnału WiFi, zwiększający jego moc i zasięg, pasujący do każdego wnętrza. Dzięki niemu, cały dom znajduje się w zasięgu Wi-Fi - od piwnicy aż po strych - eliminując "białe plamy" bez zasięgu
UPC Connect - aplikacja na telefon, pozwalająca na podgląd urządzeń podłączonych do domowej sieci oraz sprawdzenie jakości sygnału Wi-Fi.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Takie programy 4K to niech oni sobie sami w tym UPC oglądają.Niech jeszcze telezakupy dadzą w 4K i TVTRWAM
 8  
Takie programy 4K to niech oni sobie sami w tym UPC oglądają.Niech jeszcze telezakupy dadzą w 4K i TVTRWAM
bo przecież tak dużo w Polsce jest kanałów w 4K....
 4  
a C+ w 4K, a Eleven w 4K to w którym stuleciu w UPC?
 8  
I co z tego jak na media modułach nie można oglądać. Komunikat brak dostępu do kanałów. Pewnie wymyśla nowy pakiet aby kasę tylko wyciągną.
 7  
Jest już dawno pakiet,Max Premium i tam są te śmieszne kanały
 3