Łukasz Szewczyk24.08.2021 (14:29)1 komentarz

Urodziny T-Mobile: Wymień za darmo swój telefon na nowy smartfon 5G

• Z okazji 25-lecia T-Mobile w Polsce operator przygotował specjalną ofertę dla swoich użytkowników
Urodziny z 5G w T-Mobile
T-Mobile świętuje 25 urodziny w Polsce. Dzięki akcji "Urodziny z 5G" użytkownicy T-Mobile mogą stać się właścicielami nowego smartfona z dostępem do sieci piątej generacji i przetestować nowe technologie na korzystnych warunkach. W jaki sposób?

Klienci, którzy zdecydują się wymienić swój smartfon - z listy uwzględniającej około 100 modeli, m.in. Nokia 3.1, Oppo A15, Samsung Galaxy A20, Samsung Galaxy J4+, LG K22, czy Motorola Moto E6 Plus (lista wszystkich telefonów biorących udział w akcji jest dostępna pod tym linkiem) - będą mogli otrzymać od T-Mbile bez opłat Samsung Galaxy A22 5G.
W tym celu należy przyjść do wybranego salonu własnego T-Mobile lub autoryzowanego punktu sprzedaży ze swoim urządzeniem. Na miejscu konsultanci będą poddawali telefony procesowi weryfikacji wizualnej i technicznej, aby sprawdzić, czy urządzenie jest w pełni sprawne. Jeśli tak, klient będzie mógł nabyć nowego Samsunga Galaxy A22 5G o wartości 1049 zł zupełnie za darmo. Urodzinowa oferta skierowana jest do tych, którzy decydują się na przedłużenie korzystania z magentowych usług w taryfie M+.

Promocja obowiązuje od 24 sierpnia do 16 września 2021 roku.

Jak już informowaliśmy, T-Mobile kontynuuje rozbudowę sieci piątej generacji. W ostatnich dniach liczba masztów wzrosła aż o 184. Łącznie sieć piątej generacji magentowego operatora obejmuje już blisko 2300 stacji bazowych.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Słaba ta oferta 75 zł za abo na 2 lata? Jaka to promocja?
 4