Łukasz Szewczyk03.09.2021 (12:15)5 komentarzy

Viaplay w sieci Play. Nowe oferty z telewizją, Viaplay w cenie abonamentu

• Oferta Viaplay będzie uwzględniana w nowych subskrypcjach Play Now TV oraz dostępna bezpłatnie dla obecnych subskrybentów usługi do końca stycznia 2022 roku
• Sieć Play przygotowała specjalne oferty promocyjne
Viaplay w Play
Nordic Entertainment Group oraz Play, wiodący operator telefonii komórkowej w Polsce, podpisały wieloletnią umowę dystrybucyjną, na mocy której usługa streamingowa Viaplay będzie szeroko dostępna dla milionów abonentów Play.
Viaplay to nowy na polskim rynku serwis wideo łączący sportowe emocje na żywo wraz z oryginalnymi serialami oraz hollywoodzkimi produkcjami filmowymi i ulubionymi programami dla dzieci. Znani polscy dziennikarze i komentatorzy m.in. Mateusz Borek czy Rafał Wolski wprowadzą widzów w świat sportu i takich rozgrywek jak niemiecka Bundesliga, Liga Europy UEFA czy Liga Konferencji Europy UEFA, a od 2022 roku także Premier League i Formuła 1 od 2023. Viaplay to również lokalne produkcje. Już 12 września premiera pierwszego odcinka nowego reality show "Fort Boyard" z udziałem 48 polskich gwiazd (m.in. Rafał Mroczek, Rafał Maserak czy Sławomir). Play dla swoich obecnych i przyszłych klientów przygotował specjalne promocje.

Internet, telewizja i Viaplay już od 45 zł miesięcznie
Fioletowy operator przygotował specjalne oferty łączone. Promocyjna paczka składa się z internetu stacjonarnego, telewizji Play Now TV (z urządzeniem TV BOX) oferującej ponad 50 kanałów (m.in. kanały Disney, FOX, National Geographic, Comedy Central czy History) oraz Viaplay w cenie już od 45 zł miesięcznie dla obecnych klientów abonamentowych Play. W zależności od potrzeb operator proponuje stabilny internet stacjonarny bez limitu danych, przenośny internet bezprzewodowy lub NetBox z modemem zewnętrznym, czyli idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie standardowy router jest niewystarczający. Klient może również wybrać Internet z Rozszerzonym pakietem telewizyjnym za 65 zł miesięcznie - z dostępem do ponad 100 kanałów telewizyjnych w tym Eleven Sports 1 4K, AXN, TVN24 czy Kino Polska, który również będzie obejmował Viaplay.

Dostęp do Viaplay dla obecnych użytkowników Play Now TV Box
Play pamięta także o klientach, którzy już korzystają z jego telewizji. Z okazji rozpoczęcia współpracy z Viaplay operator przygotował specjalną niespodziankę. Wszyscy obecni użytkownicy ofert telewizyjnych z dekoderem Play Now TV Box otrzymają darmowy dostęp do Viaplay do końca stycznia 2022 roku. W tym celu należy się zarejestrować się w serwisie. SMSy z linkiem do rejestracji będą wysyłane od 3 do 10 września. 31 stycznia dostęp zostanie wyłączony, by klienci nie musieli obawiać się o naliczane opłaty. Osoby, które będą chciały kontynuować korzystanie z Viaplay będą miały taką możliwość po samodzielnej aktywacji usługi na swoim TV BOX w cenie 34 zł miesięcznie, które zostaną doliczone do rachunku Play.

Nowe oferty Play Now TV
Play wprowadził też nowe oferty telewizji Play Now TV z dekoderem TV BOX w trzech wersjach:
• pakiet START - ponad 30 kanałów telewizyjnych i Viaplay przez 30 dni od Play - od 10 zł miesięcznie;
• pakiet PODSTAWOWY - ponad 50 kanałów telewizyjnych, Viaplay w cenie, możliwość dokupienia pakietów dodatkowych - od 25 zł miesięcznie;
• pakiet ROZSZERZONY - ponad 100 kanałów telewizyjnych, Viaplay w cenie, pakiety dodatkowe SPORT, EXTRA, KIDS, NEWS w cenie - od 45 zł miesięcznie.

Do korzystania z usługi Play zapewnia także dekoder 4K HDR z systemem Android TV i nowym intuicyjnym interfejsem, możliwością instalowania aplikacji ze sklepu Google Play, opcją pauzowania czy cofania oglądanych materiałów oraz wyszukiwaniem głosowym. Na TV BOX przy jego uruchomieniu zostanie automatycznie pobrana aplikacja Viaplay.

Dostęp do Viaplay dla obecnych klientów Play z abonamentem telefonicznym i internetowym
Wszyscy klienci z abonamentem w Play mogą otrzymać 30 dniowy bezpłatny dostęp do Viaplay. Po tym okresie można zrezygnować z usługi lub korzystać z niej w cenie 34 zł miesięcznie. Dostęp można aktywować w aplikacji Play24. Po aktywacji wystarczy założyć swoje konto w serwisie Viaplay, wchodząc w link otrzymany SMS-em. Nowi klienci sieci Play oraz osoby przedłużające umowę mogą aktywować promocyjny dostęp do Viaplay podczas podpisywania umowy, jak również później, w aplikacji Play24.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Za chwilę Viaplay będzie dostępny ze słoikiem ogórków konserwowych.
 11  
Przy zakupie 24 rolek papieru w biedro viaplay na dwa miesiące gratis. Oferta tylko do końca tygodnia. Tak będzie nie zmyślam
 7  
I cyk, Viaplay zyskuje w ten sposób kolejne 100 abonentów, a tak na poważnie wpychanie tej usługi gdzie się da przypomina mi działania Showmax'a, choć oni zaczęli to robić po jakimś roku gdy liczba abonentów zaczęła dramatycznie spadać, czyżby "Skandynawom" szło aż tak źle.
 6  
To żadna promocja dla abonentów Play, bo 30 dni gratis jest z automatu na stronie viaplay a abonament 34zl to też nie jest żaden ukłon dla abonentów Play, tyle oficjalnie kosztuje to coś, ten twór który miał zrobić rewolucję na rynku praw medialnych a zamiast tego narobił sobie wstydu jakością transmisji i mam nadzieję że szybko spakuje manatki z naszego kraju, albo nie......jeszcze szybciej niż się pojawił.
 10  
dopiero pod koniec 2022 jak trzeba będzie zapłacić ratę za ligę
angielską to zobaczymy kim oni są moze się okazać ze będzie tak jak we Francji z mediapro oby tak było bo to viaplay to tragedia
 2