Łukasz Szewczyk13.10.2021 (11:43)5 komentarzy

Światłowód od Play. Internet do 1 Gb/s

• Play rozszerza ofertę rozwiązań dla domu o dostęp do światłowodu
• Internet z prędkością do 1 Gb/s
Światłowód
Play rozwija swoją ofertę. Tym razem rozszerzył swoje usługi o ofertę światłowodu. To rozwiązanie dla wymagających użytkowników oraz rodzin, w których aktywnie korzysta się z komputerów, smartfonów oraz konsol do zdalnej pracy, nauki czy rozrywki.
Nowa usługa dostępna jest przede wszystkim w województwach wielkopolskim, lubelskim i mazowieckim - nie tylko w dużych miastach, ale i w wielu małych miejscowościach. Play będzie korzystał do tego celu z sieci światłowodowej udostępnianej przez Fiberhost. Współpraca obejmie wszystkie otwarte sieci firmy budowane w ramach inwestycji własnych oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Klienci Play mogą skorzystać z nowej oferty światłowodu w dogodnej dla siebie wersji. Fioletowy operator umożliwia dwa rozwiązania - umowę na 24 miesiące lub na czas nieokreślony. Pierwsza opcja pozwala na połączenie z rabatami za korzystanie z abonamentu głosowego Play czy telewizji Play Now TV, natomiast druga będzie idealnym rozwiązaniem dla osób, które cenią sobie wygodę oraz brak konieczności podpisywania umów terminowych.

Usługa oferowana jest w trzech wariantach prędkości:
• 300 Mb/s od 25 zł miesięcznie + 25 zł opłaty za utrzymanie łącza;
• 600 Mb/s od 35 zł miesięcznie + 25 zł opłaty za utrzymanie łącza;
• 1 Gb/s od 50 zł miesięcznie + 25 zł opłaty za utrzymanie łącza.

Podana cena obowiązuje przy umowie dla klientów Play na czas określony, zawiera rabaty za korzystanie z abonamentu głosowego Play i telewizji PLAY NOW TV, zgody marketingowe i e-fakturę.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Opłata za utrzymanie łącza ????‍♂️
 5  
Tak, łączę jest dzierżawione od Fiberhost i praktycznie wszyscy dostawcy dorzucają opłatę, które pewnie wędruje do Fiberhosta. Ogólnie można już wybierać spośród 12 dostawców (wliczając Play).
 0  
Słaba oferta. Cena będzie pewnie jeszcze wyższa bez ich "dodatków", czyli PLAY NOW i abonamentu telefonicznego. Dodatkowo zdecydowanie mniejszy upload niż na światłowodzie w Orange czy T-Mobile.
 0  
eee tam, przecież kupili UPC, więc jeszcze trochę i play będzie mieć oferty UPC
 1  
Wolę światło bezpośrednio z INEA 1/1GB, fakt drozej ale lepiej
 0