Łukasz Szewczyk10.11.2021 (12:57)2 komentarze

GIGAŚwięta w T-Mobile. Świąteczne zestawy z prezentami

• T-Mobile otwiera sezon świąteczny
• W ofercie świątecznej operatora znalazły się smartfony, laptopy i routery, do których w prezencie T-Mobile dodaje smartwatche, opaski sportowe, słuchawki bezprzewodowe czy zestawy smart home.
Święta z T-Mobile
W świątecznej ofercie od T-Mobile klienci mogą wybrać nie jeden, ale dwa prezenty w taryfach M+ i L+. Dla tych, którzy chcą pozostać w kontakcie z najbliższymi, operator przygotował zestaw, w którym decydując się na smartfon Samsung Galaxy A52s 5G w cenie 1899 zł, klient otrzymuje w prezencie Samsung Galaxy A12.
Dla tych, którzy lubią być na bieżąco z nowinkami technologicznymi, dostępny będzie telefon Samsung Galaxy S21 5G w cenie 3699 zł, a w prezencie smartwatch Samsung Galaxy Watch4 w wersji dla niej lub dla niego, bądź Realme GT Master Edition 5G w cenie 1499 zł, a w prezencie bezprzewodowe słuchawki.

Dla tych, którzy ciągle są w ruchu, T-Mobile poleca telefon Xiaomi 11 Lite 5G New Edition w cenie 2099 zł z zestawem sportowym Xiaomi gratis, w skład którego wchodzi waga, opaska i słuchawki (zestaw dostępny od 15.11.). Klienci mogą też wybrać też zestaw z Oppo Reno 5 Lite w cenie 1399 zł, a w prezencie otrzymają sportową opaskę Oppo Band.

Dla tych, którzy cenią sobie wygodę i jakość w dobrejcenie, T-Mobile przygotował laptop Techbite ARC 11,6 HD 128 GB w cenie 1539 zł, któremu towarzyszy opaska sportowa Xiaomi Mi Smart Band 6 w prezencie. Z kolei dla tych, którzy szukają uniwersalnego laptopa, który sprawdzi się zarówno do pracy, jak i do nauki, jest zestaw składający się z Lenovo IdeaPad 3 w cenie 639 zł wraz z tabletem Alcatel TKEE MID w prezencie.

Zestawy świąteczne dostępne są we wszystkich taryfach i elastycznych ratach 0% na 24 miesiące lub 36 miesięcy. Do tego przy wyborze oferty M+ (na 2 lata) klient otrzymuje dodatkową zniżkę na urządzenie 200 zł, a w taryfie L+ 300 zł, dzięki temu na przykład za Samsung Galaxy A52s 5G i Samsungi Galaxy A12 w ofercie L+ klienci zapłacą tylko 1599 zł.

GIGAŚwięta
W ofercie GIGAŚwięta w taryfie M+ oraz L+ klient zyskuje 200 GB z dostępem do technologii 5G przez cały okres trwania umowy Do tego otrzyma usługę "Rozrywka uwolniona" nawet na rok w prezencie, co pozwoli korzystać z oferty serwisów rozrywkowych z popularnymi filmami, serialami, sportem, muzyką i ebookami.

GIGAŚwięta w taryfie M+ oraz L+
GIGAŚwięta w taryfie M+ oraz L+
Klienci, którzy zdecydują się na opcję internetu domowego do routerów w ofercie M i L, otrzymają w prezencie opaskę Xiaomi Mi band 6 o wartości 209 zł.


Ofercie świątecznej towarzyszy kampania promocyjna, prowadzona w telewizji, radio, nośnikach DOOH, internecie oraz w punktach sprzedaży operatora. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja ARC - Grupa Publicis, a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R.

Komentarze (1 - 2 z 2)

"200 GB z dostępem do technologii 5G" to już szczyt bezczelności - niby dają a nie mają 5G
 8  
5G to trzeba mieć, a timobajl go nie ma, bo te skromne zasoby jakie wydzielili do obsługi tego pasma to jakaś kpina.
Pobieranie we Wrocławiu na poziomie 2-5 mb, ping 35ms to nie są parametry sieci 5G.
Nawet nie wiadomo kiedy państwo przeprowadzi aukcje uwalniające pasma dla 5G, na których dopiero ma ruszyć budowa sieci przez operatorów.
Na razie to oszustwo aby móc wciskać smartfony 5G
 10