Łukasz Szewczyk22.11.2021 (15:22)1 komentarz

T-Mobile stawia na łącza o dużej przepustowości w sieci szkieletowej

• T‑Mobile przygotował swoją infrastrukturę transmisyjną na przesyłanie sygnałów Ethernet o prędkości 400Gbit/s pomiędzy dowolnymi lokalizacjami w optycznej sieci szkieletowej
T-Mobile stawia na łącza o dużej przepustowości w sieci szkieletowej
Pierwsze wdrożenie miało miejsce w październiku bieżącego roku pomiędzy DC w Warszawie. Jest to możliwe poprzez zastosowanie najnowszej koherentnej technologii optycznej umożliwiającej transmisję sygnałów do 800Gbit/s z wykorzystaniem pojedynczego kanału DWDM.
Nowe, szybsze połączenia pozwolą na rozwój wysokiej jakości usług międzynarodowych dla klientów biznesowych, a także zagwarantują odpowiednią przepustowość do zewnętrznych operatorów i dostawców usług na świecie.

- Oferowanie najwyższej jakości serwisów wymaga kompleksowego spojrzenia na całą infrastrukturę sieciową i reagowanie na zmieniające się potrzeby klientów w każdym jej elemencie. Inwestycje we wzrost pojemności kluczowych łączy infrastrukturalnych zabezpieczają potrzeby nasze i naszych klientów na kolejne lata - mówi Marcin Dobrowolski, Dyrektor Departamentu Transmisji i Infrastruktury T‑Mobile Polska.

Komentarze (1 - 1 z 1)

A kiedy będzie u nich 5G które sprzedają chociaż nie mają? ????????????????????????????
 1