Łukasz Szewczyk22.11.2021 (15:25)1 komentarz

Netia: 50 proc. rabat na Black Weeks dla obecnych klientów

• Netia przygotowała specjalną ofertą na Black Weeks, skierowaną do aktualnych klientów.
• Operator oferuje 50 proc. rabat na przyspieszenie usługi światłowodowego dostępu do internetu do 1 Gb/s i zakup pakietu Polsat Sport Premium.
Netia: 50 proc. rabat na Black Weeks dla obecnych klientów
Tylko do końca listopada obecni klienci usług dostępu do internetu w technologiach światłowodowych, w których możliwe jest korzystanie z opcji do 1 Gb/s, będą mieli możliwość przyspieszenia swoich łączy za pół ceny, czyli 10 zł miesięcznie. Tam gdzie zajdzie taka potrzeba klienci otrzymają bez dodatkowych opłat nowy router, który pozwoli na wykorzystanie pełni możliwości przyspieszonego łącza również po WiFi.
Klienci posiadający w Netii usługi telewizyjne i korzystający z przyspieszenia w promocyjnej cenie, mogą jednocześnie skorzystać z promocyjnego, 50 proc. rabatu (10 zł zamiast 20 zł miesięcznie) na Polsat Sport Premium, transmitujący m.in. rozgrywki piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Umowa zawierana jest na cały pakiet na okres 24 miesięcy, a ceny pozostałych usług, z których korzysta dany klient pozostają bez zmian.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Netia a co z specjalną ofertą 4K z dekoderem i kanałami UHD . Dodajcie chociaż do starych dekoderów Polsat Box Go , radio internetowe i zmieńcie loga Polsatów na nowe . Ileż można czekać na działania że strony Netii .
 7