Łukasz Szewczyk02.12.2021 (20:25)18

Darmowy dostęp do Viaplay na święta dla abonentów UPC Polska

• Sieć UPC Polska przygotował dla obecnych klientów niespodziankę na święta
• Bezpłatny dostęp do platformy Viaplay.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 18 z 18)

Czemu chrzanisz, że działa jak nie działa ! Od 1go grudnia próbuję i wciąż ten sam komunikat o którym ludzie piszą wyżej. Nie traktuj ludzi jak ciemniaków, że nie umieją aktywować skoro się nie da.
 2  
Ja nie chrzanie tylko pisze jak jest.Wszedłem na pocztę,potwierdziłem od UPC maila z aktywacją konta do Viaplay,ustawiłem hasło i działa normalnie.Na przeglądarce chrome i na aplikacji Samsung TV
 0  
U mnie też działa. Nie rozumiem skąd u niektórych problem.
 2  
Jeśli ktoś jeszcze nie aktywował Viaplay to nie warto! nie ma zbytniego wyboru, a i sporo filmów, seriali nie ma ani lektora ani polskich napisów!, HBO i NETFLIX mają zdecydowanie lepszą ofertę.
Viaplay to moim zdaniem niewypał!
 3  
Aktywacja nie powiodła się. Spróbuj ponownie za chwilę.

I tak od 3 dni.

Super promocja!!
 3  
"Szukasz

prezentu?

W związku z dużym zainteresowaniem usługą Viaplay, mogą wystąpić opóźnienia w dostępności oferty. Nasz Zespół pracuje nad tym, aby aktywacja była możliwa jak najszybciej. Sprawdź jutro dostępność oferty w Moje UPC. Za utrudnienia przepraszamy! Zespół UPC"
 0  
Działa ,szkoda tylko ,że Viaplay dala popis przy transmisji z Klasikera. Nie było co oglądać.
 1  
nie działała usługa na pierwszej połowie meczu Bayernu żenada.
A tak w ogóle co się stało z ekipa monterów i serwisantów w Piotrkowie Tryb. od dłuższego czasu przyjeżdżają jacyś partacze nic nie mogą naprawić i do tego wszystkie skrzynki gdzie znajdują się wszystkie kable z klatki bloku są pootwierane bez kłódek i wszystko jest na wierzchu... jakiś dramat coraz gorzej z ta firma!!!!
 0