Artukuł sponsorowanyOrange Światłowód23.12.2021 (8:00)

Wybierasz internet do domu? Sprawdź zasięg światłowodu Orange

Światłowód jest zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem, jeśli chodzi o internet do domu - zwłaszcza że jest coraz bardziej dostępny. Na przykład w zasięgu światłowodu od Orange jest ponad 5 mln gospodarstw domowych. Jak sprawdzić zasięg światłowodu Orange?
Światłowód Orange

Orange Światłowód: najnowocześniejszy internet domowy

Osoby, które są w zasięgu światłowodu Orange zdecydowanie powinny rozważyć skorzystanie z tej oferty - to najnowocześniejszy internet do domu, dzięki któremu korzystanie z sieci jest tak przyjemne i bezproblemowe jak nigdy wcześniej.
Światłowód Orange zapewnia świetną prędkość internetu - także przez Wi-Fi, błyskawiczne pobieranie filmów i seriali oraz zupełnie nowe doświadczenia dla graczy preferujących rozgrywkę online. Wreszcie można zapomnieć o przerwach i lagach - i skupić się wyłącznie na przyjemności z grania.

To zresztą nie wszystko - światłowód Orange umożliwia także niezakłócony streaming materiałów wideo.

Jak sprawdzić, czy mogę mieć światłowód?

Aby sprawdzić zasięg światłowodu Orange, wystarczy wejść na stronę mapy zasięgu (https://www.orange.pl/view/mapazasiegu), a następnie wpisać swoją lokalizację (należy pamiętać, by podać dokładny adres - sama nazwa miejscowości może nie wystarczyć) i kliknąć "Szukaj". Z komunikatu, który pojawi się na ekranie, zainteresowana osobie nie tylko dowie się, czy jest w zasięgu światłowodu, ale również - jaka może być maksymalna prędkość internetu na tym obszarze.

Internet bez zobowiązań

Osoby, które nie lubią wiązać się długoterminowymi zobowiązaniami, mogą skorzystać z oferty światłowodu na próbę w Orange. Użytkownik sam decyduje, ile potrwa umowa, dodatkowo może ją rozwiązać w dowolnej chwili - bez żadnych konsekwencji. Wystarczy, że zachowany zostanie miesięczny okres wypowiedzenia.

Światłowód w Orange to świetna opcja dla tych, którzy cenią sobie nie tylko szybki, ale też stabilny internet - umożliwiający wykonywanie dowolnej czynności bez ryzyka przerw czy wolnego pobierania.