Łukasz Szewczyk10.01.2022 (14:19)6

Netia: Nowa oferta z telewizją i dekoderem 4K

• Netia wprowadziła nową ofertę dostępu do internetu w technologiach światłowodowych z telewizją i dekoderem Netia EvoBox 4K.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 6 z 6)

Netia i Polsat to przecież to samo i wołanie za dekoder 4k 5zl w Netii to śmiech na sali zacznijmy od tego że nie mają kanału 4k bo Eleven 1 to kanał 4k tylko z nazwy bo wciągu tam tego roku na Eleven były 3 wyścigi formuły 1 Polsat sport premium jest jeszcze lepszy bo jak wprowadził dekoder 4k we wrześniu to pokazał jeden mecz ligi mistrzów w 4k przez neta a mógł chociaż po dwa z każdej kolejki .
 5  
Toś to szok 4K w Netii ! z dekoderem evobox lite Polsatu Box przerobionego na Netia evobox 4K i dwoma kanałami ponoć UHD ?! A co z starymi dekoderami netia player pozostawione same sobie bez aktualizacji oprogramowania i brakiem nowych logotypów kanałów oraz brakiem aplikacji radio internetowe i Polsat Box Go . Ciekawe jaka będzie jakość kanałów 4K bo obecnie jakość kanałów HD jest słabej jakości streaming z mocną kompresją i niskim bitrate , fatalnie to wygląda na dużym TV . Poczekamy to zobaczymy jaka będzie jakość i wtedy się zdecyduje albo Netia albo DVB-T2 i Netflix . Bo gdy skończy mi się umowa to kota w worku nie biorę .
 6  
Żenada z tym 4k w Polsce. Drugi rok już trwa III dekada XXIw, a tych kanałów z treściami 4k jest tyle co kot napłakał. Gdzie Polsat 4k? Gdzie HBO 4k?, Gdzie TVP 4k?, Gdzie National Geographic 4k? żeby nie było chociaż po 1 kanale u tych stacji?
Po co te wszystkie telewizory 4k co to codziennie Marian i Barbara kupują?
Technologia dostępna na rynku od ładnych paru lat, a kanałów brak...
 7  
Wszystko fajnie ja mam Netie na Lini Orange i jest ok dzwonili do mnie bo poprosiłem o kontakt i co się okazało że oferta z dekoderem 4K jest tylko dla nowych klientów nie ma narazie możliwości wymiany Neti playera na Evoboxa 4K więc trochę to lipne obecną umowa się musi skończyć i dopiero będzie można może wymienić
 3  
4K w Netii to taka sama parodia, jak ich kanały HD - pozbawiony dynamiki i ostrości obraz, często pikselizujący. I żaden dekoder na to nie pomoże, bo jakość nadawania kanałów tv w Netii jest po prostu żenująco niska.
Niestety, tak jak napisał @Ekspert74, jeśli chodzi o jakość kanałów tv dostępnych w Polsce, jest słabo. Kilka płatnych pozycji 4K, o różnej jakości, do tego dorzucane kanały FTA, żeby oferta wyglądała sensowniej. Z resztą, co tam 4K, jak wciąż wielu nadawców nie jest w stanie zaoferować porządnego Full HD? Na przykład, taki Fight Box - od lat wygląda, jakby był puszczany z VHS!
 5  
Gdzie TVP 4k?
Jesienią tego roku wystartuje kanał TVP 4K w naziemnej DVB-T2. Już na stałe.
 1