Łukasz Szewczyk14.03.2022 (14:35)2 komentarze

Plush ma już ponad milion klientów i rozdaje po 100 GB na głowę (wideo)

• Choć dla Plusha każda okazja do świętowania jest dobra, to tym razem jest ona wyjątkowa. Plush ma już 1 milion klientów.
• Z tej okazji marka przygotowała specjalną niespodziankę - miliony gigabajtów - po 100 GB na głowę - do rozdania dla swoich użytkowników.
Plush ma gest
Plush ma gest
Po ponad siedmiu latach na rynku usług Plusha korzysta już ponad 1 milion klientów. Prezent w postaci 100 GB otrzymają wszyscy, którzy korzystają z Plusha - zarówno z ofert abonamentowych, jak i na kartę czy mix. Jak odebrać pakiet?
Plush Abonament:
- 100 GB do wykorzystania przez dwa lata otrzymają automatycznie wszyscy nowi jak i przedłużający umowę klienci Plus Abonament na 24 miesiące
- 10 GB przez kolejne 10 miesięcy dla nowych klientów wybierających umowę na czas nieokreślony oraz wszystkich dotychczasowych klientów Plush Abonament. Należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści MILION na numer 80848.
Plus Abonament: Pakiet 10 GB odnawiany przez kolejnych 10 miesięcy. Należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści MILION na numer 80848.
Plush na kartę: 100 GB za darmo na 30 dni. Należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści MILION na numer 80848. Z pakietu mogą skorzystać wszyscy Klienci korzystający z Plush na Kart, którzy mają włączony pakiet za min. 25 zł
Plush Mix: 100 GB za darmo na 30 dni. Należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści MILION na numer 80848. Z pakietu mogą skorzystać wszyscy Klienci korzystający z Plush na Kartę oraz klienci, którzy mają włączony pakiet za min. 25 zł

Dodatkowo wybierając Plusha w ofercie z jednym z poniższych smartfonów w prezencie dodawane są słuchawki, które każdemu pomogą wejść w plushowo-imprezowy nastrój. Wystarczy wybrać Samsunga Galaxy A22 5G, motorolę moto g51 5G lub realme C11. Wszystkie szczegóły i sprzęty z prezentem dostępne będą na plushbezlimitu.pl/miliony.


Kim jest Plush...ak?
Plush pojawił się na rynku 8 września 2014 r. Stworzona przez Plusa z myślą o młodych ludziach marka początkowo bazowała wyłącznie na usługach w ofercie "na kartę". Motywem przewodnim Plusha było hasło "Bez konsekwencji". Bez konsekwencji, bo Plush dawał (i nadal daje) swobodę - rozmów, SMS-ów i MMS-ów bez limitu, niezależnie od wybranej sieci. Z czasem, w ofercie pojawiła się również opcja usług abonamentowych. Obecnie Plush może pochwalić się atrakcyjnymi ofertami, w których każdy znajdzie coś dla siebie, najlepszym i najszybszym internetem 5G w Polsce od Plusa oraz tym, że nie zużywa transferu podczas korzystania z popularnych serwisów, takich jak Facebook, Messenger, Instagram czy WhatsApp.

Od samego początku bohaterem i twarzą Plusha jest... Plushak, czyli zadziorny i przebojowy pluszowy Miś. Plushak uwielbia przygody i wyzwania - nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. W swojej karierze może pochwalić się m.in. byciem "bratem z innej matki" amerykańskiej gwiazdy światowego rapu - Lil'a Wayne'a, rapowaniem w ramach #hot16challenge2 oraz tworzeniem muzycznych (i zimowo-ofertowych!) hitów. Plush śmiało podąża także za modą i bieżącymi trendami, takimi jak ćwiczenia z trenerem (żeby być fit!) czy morsowaniem (żeby pochwalić się znajomym!).

Plushowi pękła bańka
Kim zatem jest statystyczny użytkownik i z jakich usług najczęściej korzysta? Plusha kochają wszyscy - zarówno kobiety - 45%, jak i mężczyźni - 55%. Użytkownicy Plusha w 2021 roku wykorzystali niemal 74 PB. Gdybyśmy przeliczyli tą wartość na liczbę filmików obejrzanych w serwisie YouTube otrzymalibyśmy... ponad 257 milionów materiałów! Jakby to powiedział Plush: "Wow, robi wrażenie!".

Komentarze (1 - 2 z 2)

No i git. Mam już 100gb za przedłużenie, 10gb na Ukraińców toni te 10gb przez 10miesiecy się przyda.
 0  
W NJU MOBILE MAM 2 nr za 29zł jak nie dzwonie to nie place i umowa bez terminowa czyli na ile chce i jest git
 1