Łukasz Szewczyk22.03.2022 (10:59)3 komentarze

Nowa oferta Play na internet oraz telewizję z Viaplay i Canal+

• Play wprowadza nową ofertę
• Internet stacjonarny nawet 1Gb/s lub internet bezprzewodowy z pakietami do 1000 GB
• Telewizja Play Now TV z dekoderem TV BOX
• Canal+ Online przez 6 miesięcy w prezencie oraz Viaplay przez cały okres umowy
Promocja Play
Fioletowy operator przygotował nową propozycję dla osób, które korzystają z jego ofert abonamentowych. Zestaw internetu domowego wraz z telewizją i dostępem do wybranych platform streamingowych można otrzymać w cenie - już od 50 zł miesięcznie.
W ramach oferty Play proponuje zarówno internet stacjonarny z routerem Wi-Fi ( w wybranych lokalizacjach dostępny również w technologii światłowodowej), jak i bezprzewodowy z dużymi paczkami danych. W przypadku tego pierwszego do wyboru są prędkości pobierana: 150 Mb/s, 300 Mb/s, 600 Mb/s, 1 Gb/s. W przypadku internetu mobilnego do wyboru są: 200 GB, 400 GB, 500 GB, 1 000 GB.

Do tego klienci otrzymają telewizję Play Now TV z nowoczesnym dekoderem TV BOX. W tej konfiguracji zapewni ona dostęp do ponad 50 kanałów telewizyjnych (m.in. Disney, National Geographic, History czy Comedy Central). Tu każdy znajdzie coś dla siebie - zarówno fani filmów, seriali czy muzyki jak i rodzice szukający bajek oraz edukacyjnych programów dla najmłodszych. Klienci mogą również zdecydować się na wyższy pakiet z dostępem do ponad 100 kanałów w cenie abonamentu i dostępem do m.in. TVN24, AXN, BBC Brit, AleKino+ czy Eleven Sports 1.

Decydując się na skorzystanie z promocji klienci dostaną także dostęp do paczki Canal+ w aplikacjach Play Now, zarówno na TV BOX, jak i na innych urządzeniach. W ramach najnowszej oferty klienci zyskują dostęp do paczki Canal+ Online na 6 miesięcy. Po tym okresie mogą zrezygnować z usługi bądź dalej korzystać z oferowanych treści w cenie 45 zł miesięcznie i płacić za nie z rachunkiem od Play. Z pakietu mogą też korzystać obecni klienci operatora - wystarczy na dekoderze Play Now TV BOX samodzielnie aktywować dostęp w cenie 45 zł miesięcznie bez zobowiązań.

Klienci Play korzystający z tej promocji otrzymają w cenie abonamentu dostęp do Viaplay na 24 miesiące.

Komentarze (1 - 3 z 3)

Ciekawe czy od kwietnia jak już Play oficjalnie przejmie UPC,to abonenci kablówki też będą mogli korzystać z tej oferty ?
 0  
viaplay? Z 720p jakością, zacinkami i opóźnieniem? - Nie dziękuję, choć z drugiej strony angielska w tej oszałamiającej jakości to dopiero "kontent", ale nie, nie zrozumiałem oferty...
 2  
viaplay? Z 720p jakością, zacinkami i opóźnieniem? - Nie dziękuję, choć z drugiej strony angielska w tej oszałamiającej jakości to dopiero "kontent", ale nie, nie zrozumiałem oferty...
Angielska ma być w 4k.
 0