Łukasz Szewczyk12.04.2022 (11:24)brak komentarzy

Zmiany w ofercie smartDOM i smartFIRMA. Więcej korzyści dzięki łączeniu usług Plusa i Polsat Box

• Od 12 kwietnia 2022 roku klienci korzystający z programów smartDOM i smartFIRMA będą mogli uzyskać większe oszczędności w swoich budżetach.
• Najważniejszą zmianą jest zwiększenie liczby rabatowanych ofert telefonicznych do 6, z czego koszt aż 5 z nich może być zredukowany do symbolicznej złotówki na rok.
SamtDOM
SamtDOM
Oferowane przez Plusa i Polsat Box programy smartDOM i smartFIRMA, dzięki możliwości łączenia wielu usług, dają wygodę użytkowania oraz zarządzania rachunkami. Kluczową ich zaletą, zwłaszcza w okresie wysokiej inflacji, jest możliwość zyskania wymiernych korzyści finansowych. Rabaty - nawet 25 zł/mies. dla jednej usługi - naliczane są przez cały okres trwania umowy. Jest to oszczędzanie długoterminowe zgodne z regułą - im więcej wybierzesz, tym więcej zyskasz.
Wśród usług dostępnych w programie są m.in.: abonament głosowy w Plusie, internet mobilny oraz światłowodowy, telewizja satelitarna, kablowa IPTV i internetowa od Polsat Box, telefon stacjonarny oraz prąd.

Zmiany w smartDOM i smartFIRMA

Od 12 kwietnia program smartDOM i smartFIRMA będą jeszcze bardziej atrakcyjne i dostosowane do potrzeb klientów, ich rodzin oraz firm. Wśród najważniejszych zmian znalazły się:
• zwiększenie w smartDOM liczby rabatowanych usług telefonicznych do 6, z czego cena aż 5 z nich może być obniżona do 1 zł/mies. przez rok;
• zwiększenie w smartFIRMA liczby rabatowanych usług telefonicznych do 8, z czego cena aż 7 z nich może być obniżona do 1 zł/mies. przez rok;
• zwiększenie liczby rabatowanych usług internetu do 3 oraz możliwość włączenia do programu smartDOM i smartFIRMA internetu mobilnego i światłowodowego jednocześnie. W takiej konfiguracji ceny 2 usług internetu mobilnego będą pomniejszone o 25 zł/mies., a internet światłowodowy do 1 zł/mies. nawet przez cały rok.