Łukasz Szewczyk13.04.2022 (13:09)5 komentarzy

T-Mobile z internetem domowym bez limitu danych i prędkości

• T-Mobile wprowadza na rynek nielimitowaną ofertę internetu domowego w technologii 5G/LTE z routerem obsługującym Wi-Fi 6.
T-Mobile z internetem domowym bez limitu danych i prędkości
Najnowsza oferta internetu domowego bazuje na technologiach 5G oraz LTE. Oferowana usługa jest prawdziwie nielimitowana - zarówno pod kątem prędkości, jak i ilości przesłanych danych. Za jej stabilne działanie odpowiadają zaś dwa elementy.
Pierwszym z nich jest antena zewnętrzna ODU Box 5G, którą z łatwością można samodzielnie zamontować np. na parapecie okna, na słupku, ścianie lub poręczy. Dzięki niej użytkownicy unikną zakłóceń sygnału spowodowanych np. grubymi ścianami budynku, samo urządzenie wyposażone jest zaś w system anten zaprojektowany tak, by odbierać sprawnie sygnał 4G/5G nawet wtedy, gdy jest on słabszy, W optymalnym ulokowaniu anteny pomoże specjalnie stworzona w tym celu aplikacja, ułatwiająca również konfigurację sprzętu zgodnie z preferencjami. Integralną część zestawu stanowi router 5G Box IDU, obsługujący Wi-Fi 6, który należy umieścić w domu. Oba sprzęty następnie można połączyć za pomocą długiego kabla znajdującego się w komplecie, dzięki czemu urządzenia mogą być rozlokowane daleko od siebie. Za sprawą takiej konstrukcji Internet 5G Home Office to rozwiązanie, które jest w stanie zagwarantować niezwykłą stabilność i wysoką prędkość w gospodarstwach domowych.

Koszt usługi wyniesie 130 zł miesięcznie. Osoby będące posiadaczami abonamentu w T-Mobile zapłacą za nią jednak mniej, korzystając z oferty "Korzyści dla domu". W takim wypadku opłata wyniesie 110 zł na miesiąc. Do tego dochodzi cena routera, płatna jednorazowo, na start, w kwocie 9 zł.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Drogo!!!
 7  
Megadrogo!!! To równowartość 2 abonamentów internetu na światłowodzie, ja rozumiem że nie wszędzie jest światłowód ale taka cena za internet mobilny to zbrodnia - nie rozumiem oferty...
 7  
Czy drogo, jeżeli dostajesz internet bez limitu prędkości oraz danych a nie masz alternatywy to jednak ciekawiej to wygląda niż u konkurencji która jednak ma limity danych.
 2  
Za ile ?
Ja powiem tak.
Ogólnie oferta fajna ale nie za tak kosmiczną cenę.
Jak zejdą do poziomu 30zł miesięcznie chętnie i ja skorzystam.
Pozdrawiam
 0  
Za ile ?
Ja powiem tak.
Ogólnie oferta fajna ale nie za tak kosmiczną cenę.
Jak zejdą do poziomu 30zł miesięcznie chętnie i ja skorzystam.
Pozdrawiam
Jaja sobie robisz, sprawdź ofertę konkurencji, ile dostaniesz gb za te 30 złotych ;)
 0