Łukasz Szewczyk19.04.2022 (10:59)4 komentarze

iPhone od maja w Plusie

• Apple oraz sieć Plus rozpoczynają współpracę.
• Smartfony iPhone wejdą do sprzedaży w Plusie na początku maja.
• Obecnie smartfony Apple działające w sieci Plus otrzymały certyfikację i wsparcie techniczne dla takich funkcji jak m.in. 5G czy eSIM.
iPhone w Plusie
iPhone w Plusie
Smartfony iPhone, słuchawki Air Pods oraz akcesoria Apple będą dostępne w sprzedaży w pierwszych dniach maja 2022 roku w salonach oraz sklepie internetowym Plusa. Dodatkowo, jak zapowiada operator, klienci otrzymają innowacyjną, w jakiej będą mogli zakupić swojego iPhone.
Już teraz smartfony iPhone używane przez klientów w sieci Plus uzyskały wsparcie techniczne Apple. Lista certyfikowanych na ten moment funkcji wygląda następująco: 5G, eSIM, FaceTime over Cellular, LTE, Personal Hotspot.

Sieć 5G Plusa obsługują już wszystkie modele iPhone z serii 12 i 13 oraz iPhone SE (3-ciej generacji). Dodatkowo, we wszystkich modelach uproszczona została konfiguracja ustawień MMS oraz Hotspot'u osobistego.

Dla poprawnego działania 5G oraz innych certyfikowanych usług w sieci Plus należy zaaktualizować system iOS do wersji 15.4 oraz ustawienia operatorskie.

Komentarze (1 - 4 z 4)

Kupowanie telefonów na raty u operatorów jest nie opłacalne
 10  
Kupowanie telefonów na raty u operatorów jest nie opłacalne
Wskaż mi proszę firmę która sprzeda tobie telefon na raty i na końcu suma będzie taka sama jakbyś kupował za gotówkę.
 12  
są sklepy które mają taką funkcje choćby media mark
 6  
Zrozumcie towarzystwo, że głównie chodzi o to, że usługi Apple będą oficjalnie i bezproblemowo działać w sieci Plus. W końcu! Czy ktoś kupuje telefon u operatora czy na wolnym rynku zależy wyłącznie od niego.
 5