Łukasz Szewczyk25.05.2022 (10:46)13 komentarzy

UPC przeszło do Play. Wspólna oferta, nawet 2 lata abonamentu za darmo

• Play po przejęciu UPC Polska ogłasza nową, wspólną ofertę.
• Od czwartku (26 maja 2022 rok) klienci obu operatorów mogą zyskać nawet 2 lata abonamentu za darmo.
Nowa oferta Play i UPC
Nowa oferta Play i UPC
W ramach nowej oferty, decydując się na pakiet usług dla domu UPC składający się z pakietów (internet światłowodowy do 1 Gb/s + telewizja Start z 35 kanałami + aplikacja mobilna UPC TV GO w cenie 79,99 zł miesięcznie po rabatach) lub (internet światłowodowy do 1 Gb/s + telewizja Max Premium ze 186 kanałami, dostępem do Viaplay, Polsat Sport Premium i Eleven Sports w cenie 129,99 zł miesięcznie po rabatach) klienci otrzymają 2 lata za darmo abonamentu Play M. Zawiera on nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich, internetu w telefonie bez limitu z 60 GB z pełną prędkością i dostępem do 5G oraz pakiet kanałów TV w aplikacji Play Now lub usługę Bezpieczna Rodzina.
Wspólna oferta Play i UPC
Wspólna oferta Play i UPC
Z kolei decydując się na ofertę Play HomeBox w cenie 90 zł miesięcznie po rabatach zawierającą: nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich, internet w telefonie bez limitu ze 150 GB z pełną prędkością i dostępem do 5G, pakiet kanałów TV w aplikacji PLAY NOW lub usługę Bezpieczna Rodzina oraz internet bezprzewodowy bez limitu GB z 200 GB z pełną prędkością klienci otrzymają 2 lata za darmo usług UPC. W ich skład wchodzi internet światłowodowy do 300 Mb/s, inteligentne Wi-Fi oraz telewizja Start z 35 kanałami oraz aplikacją mobilną UPC TV GO.

Wspólna oferta Play i UPC
Wspólna oferta Play i UPC
Jesteś w Play lub UPC?
Zarówno dotychczasowi klienci Play jak i UPC mogą dokupić nowe usługi u drugiego z operatorów i cieszyć się 9 miesiącami abonamentu za darmo.

Wspólna oferta Play i UPC
Wspólna oferta Play i UPC
Wspólna oferta Play i UPC
Wspólna oferta Play i UPC
Dla firm
Podobna oferta została przygotowana także dla klientów biznesowych. Decydując się na internet światłowodowy UPC do 1 Gb/s za 79,99 zł + VAT lub internet światłowodowy w pakiecie z telewizją Max Premium za 129,99 zł + VAT klienci otrzymają 2 lata za darmo abonamentu Play M dla Firm zawierającego internet w smartfonie 60 GB z pełną prędkością oraz rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich bez limitu w Polsce i krajach Unii Europejskiej. Standardowa cena usługi to 60 zł netto miesięcznie po rabatach. Kolejne abonamenty dla pracowników można dokupić już za 25 zł + VAT.

Z kolei decydując się na najnowszą ofertę Play XL dla Firm z internetem w smartfonie bez limitu GB i prędkości oraz rozmowami, SMS-ami i MMS-ami do wszystkich bez limitu w Polsce i krajach Unii Europejskiej oraz pakietem 300 minut na rozmowy międzynarodowe do UE klienci otrzymają 2 lata internetu światłowodowego UPC do 300 Mb/s za darmo. Standardowa cena usługi to 49,99 zł + VAT miesięcznie po rabatach.

Dotychczasowi klienci biznesowi Play jak i UPC mogą dokupić nowe usługi u drugiego z operatorów i cieszyć się 9 miesiącami abonamentu dla firm za darmo.

Z ofert można skorzystać już od 26 maja 2022 roku. Wspólna oferta dostępna będzie w salonach Play, punktach sprzedaży UPC oraz na stronach internetu operatorów.

Komentarze (1 - 10 z 13)

Jeżeli 2 lata gratis ,to na jak długo jest umowa.
 8  
Żadna rewelacja.
 11  
Nic ciekawego, miernota
 8  
Mówiąc szczerze, to szału nie ma.
 9  
Nie chce od nich żadnego abonamentu.Interesuje mnie tylko żeby dodali mi do mojego pakietu UPC Play Now TV ponieważ są tam brakujące programy,SCI FI,Novelas+,13Ulica,Eleven 4oraz jeszcze osobno Viaplay
 18  
Lepiej niech oni uzupełnią w końcu braki w ofercie telewizyjnej UPC i dodadzą wreszcie kanały takie jak np Canal+4K, Canal+NOW, Eleven Sports 4, Novelas+, 13 Ulica, Sci Fi, Filmax, 2x2 TV, MTV80, Eska ROCK TV !
niezadowolony klient upc 25.05.2022 (23:28:45)
 12  
Czyli jako użytkownik UPC mogę sobie dobrać abonament Play za 60zł (60GB) gratis na 9 mc. Żadna rewelacja, w Orange za 30zł mc mam nieporównywanie więcej neta mobilnego.
 6  
Kiedy Canal+ Online i dodatkowe kanały z transmisjami łącznie z C+ Now i z C+ 4K dla użytkowników UPC?
 4  
spokojnie, dwa lata za darmo dla obywateli Ukrainy
 3  
Nie kupuję płatnej telewizji bo jest tam TVN 24, Polsat News i ciągle mi mówią że jest drożyzna.
Przynajmniej w mediach które ja oglądach na chwilę mogę się uspokoić po przyjściu ze sklepu.
Gdy oglądam dobranockę o 19:30 mam wrażenie że w portfelu przybywa mi pieniążków.
 6