Łukasz Szewczyk07.06.2022 (10:12)1 komentarz

Canal+ Online za 20 zł przez rok z Orange Flex

• Tańszy dostęp do Canal+ Online dla użytkowników Orange Flex
Canal+ Online w Samsung Smart TV
W ofercie Orange Flex pojawiła się promocja dla sympatyków premier filmowych, seriali oraz sportu na żywo. Klubowicze Orange Flex mogą aktywować promocyjny voucher, który gwarantuje dostęp do platformy Canal+ Online w promocyjnej cenie 20 zł miesięcznie przez 12 pierwszych miesięcy (po tym okresie cena standardowa 45 zł). Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie

Oferta dostępna jest dla klubowiczów Orange Flex i obowiązuje do 17 lipca 2022 roku. Dotyczy wyłącznie nowych użytkowników Canal+ Online.
Canal+ Online gwarantuje dostęp do szerokiego wachlarza seriali i filmów z Polski i ze świata, produkcji od największych wytwórni filmowych, hitów kinowych, oryginalnych produkcji Canal+ (m.in. "Planeta Singli", "The Office PL", "Klangor", "Król", "Żmijowisko", "Belfer", "Kruk") oraz wydarzeń sportowych, w tym m.in. rozgrywek PKO BP Ekstraklasy, LaLiga, Ligue 1, NBA, PGE Ekstraligi i eWinner 1. Ligi Żużlowej czy turniejów tenisowych cyklu WTA Tour. Canal+ Online dostępny jest na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).

Komentarze (1 - 1 z 1)

"Canal+ Online za 20 zł przez rok z Orange Flex" Tytuł wprowadza w bład. Nie 20zł, a 240zł.
 0