Łukasz Szewczyk29.06.2022 (13:54)7 komentarzy

Ferguson z odbiornikiem telewizji naziemnej z obsługą HbbTV

• Ferguson wprowadza na rynek nowy odbiornik hybrydowej telewizji naziemnej HbbTV - Ferguson Ariva T800i HbbTV.
Ferguson Ariva T800i HbbTV
Jak informuje producent, Ferguson Ariva T800i HbbTV to uniwersalny odbiornik telewizji naziemnej nadawanej w standardzie DVB-T/T2. Odbiornik obsługuje nowsze standardy kodowania obrazu H.265 10bit i dźwięku Dolby Digital (E-AC-3) zgodne z europejskimi standardami nadawania telewizji naziemnej oraz zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Cyfryzacji z dnia 8 grudnia 2020, poz. 2291.
Unikalną funkcją odbiornika jest odbiór przesyłanego przez Internet, dodatkowego pasma informacyjnego/multimedialnego nadawanego przez nadawców. HbbTV jest aktualnie najszybciej rozwijającym się standardem telewizji hybrydowej, dzięki któremu nadawcy mogą znacznie poszerzać swoją ofertę o np. serwisy VOD czy kanały informacyjne.

Odbiornik Ferguson Ariva T800i HbbTV to odpowiedź na zapotrzebowanie wyrażone przez klientów, którzy domagali się prostego w obsłudze odbiornika oferującego funkcjonalności HbbTV. Odbiornik dodatkowo został wyposażony w wygodnego pilota o dużych przyciskach i intuicyjnym ich rozłożeniu, dzięki czemu korzystanie z dodatkowych funkcji telewizji hybrydowej będzie przyjemne i nienastręczające kłopotów.

Odbiornik będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w drugiej połowie lipca 2022 roku.

Komentarze (1 - 7 z 7)

Teraz to już po ptokach.
 6  
Jak wszyscy pokupowali to oni dopiero się przymierzają? Fachowcy!
 1  
A ktomto kupi za ok. 350 zł - to lepiej kupić tani telewizor...
 3  
Mnie się udało kupić na Allegro włoski super telewizor 24 cale, fullhd za 530 zł, w dodatku na raty.
 3  
a w TV naziemnej na tych ich kanałach tylko powtórki powtórek - co tydzień MIŚ, Chłopaki nie płaczą, pani Bukietowa i gang Olsena...aha kabarety. Żenua
 0  
Zenek i Maryla oraz Jacek z żoną.
 1  
Za taką cenę bez tunera telewizji kablowej DVB-C? To się nie sprzeda...
 2