Łukasz Szewczyk02.10.2022 (20:55)5 komentarzy

T-Mobile z własną marką smartfonów 5G "na każdą kieszeń"

• W środę (5 września 2022 roku) do salonów T-Mobile trafią nasze pierwsze modele smartfonów T Phone 5G i T Phone Pro 5G, stworzone we współpracy z firmą Google
T-Mobile z własną marką smartfonów 5G "na każdą kieszeń"
- Cyfryzacja jest naszą przyszłością, dlatego jako T-Mobile Polska systematycznie rozwijamy infrastrukturę 5G i stawiamy na oferty z nielimitowanym internetem. Jednak by korzystać z dobrodziejstwa tych usług, potrzebne są również narzędzia - przystępne cenowo, ale i jakościowe; spełniające wszystkie potrzeby, ale i atrakcyjne. Dlatego cieszę się, że portfolio T-Mobile, jako pierwszego operatora w Polsce, powiększa się dzisiaj o nasze dwa jakościowe smartfony, dostępne na każdą kieszeń - mówi Andreas Maierhofer, prezes T-Mobile Polska. - Wspólnie z naszym partnerem, firmą Google, stworzyliśmy smartfony, które - mocno w to wierzę - przypadną Polakom do gustu i zwiększą dostęp do 5G. Chcemy, żeby świat innowacji był jeszcze bardziej otwarty i przystępny dla każdego, bo zgodnie z naszym motto "nie zatrzymamy się, dopóki wszyscy nie będą połączeni - dodaje.
T Phone 5G
T Phone 5G
Nowe telefony wkrótce będą one dostępne nie tylko w Polsce (od 5 października), ale także 9 innych krajach Europy: Austrii, Chorwacji, Czarnogórze, Czechach, Słowacji, Macedonii Północnej, Niemczech, Rumunii, Węgrzech. W ten sposób, dzięki międzynarodowej współpracy wielu oddziałów Deutsche Telekom, możliwości, które stwarzają innowacje, będą dostępne dla milionów osób.

T Phone Pro 5G / Fot. T-Mobile
T Phone Pro 5G / Fot. T-Mobile
Jak przekonuje operator, nowe T Phone 5G oraz T Phone Pro 5G to połączenie minimalistycznego designu z dobrymi parametrami, które świetnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu. Urządzenia wyposażono w pojemne baterie (nawet do 5000 mAh) i ośmiordzeniowy procesor MediaTek Dimensity 700. Współpraca z firmą Google zaowocowała także wykorzystaniem w smartfonach systemów i aplikacji, które są znane i lubiane przez użytkowników, a także intuicyjne. Telefony są w pełni kompatybilne z technologią 5G i wyposażone w system operacyjny Android 12. System nie posiada żadnych nakładek lub innych elementów, które mogłyby spowalniać jego działanie. Dobre wieści dla fanów słuchania muzyki z telefonu - modele posiadają także wejście jack 3,5 mm.

Specyfikacja T Phone 5G i T Phone Pro 5G / Fot. T-Mobile
Specyfikacja T Phone 5G i T Phone Pro 5G / Fot. T-Mobile
Model T Phone 5G (4GB/64 GB) kupowany bez abonamentu kosztuje 1099 zł, z kolei za T Phone Pro 5G (6GB/128 GB) zapłacimy 1399 zł. W połączeniu z ofertą abonamentową "Bez limitu" w wariantach M lub L ceny są niższe. Decydując się na zakup T Phone 5G z abonamentem, pierwsze 6 rat za urządzenie wynosi 0 zł. A to oznacza, że oszczędności rzędu 270 zł, całkowity koszt zakupu telefonu wynosi zaledwie 829 zł. Na jeszcze większe oszczędności możemy liczyć w przypadku zakupu modelu T Phone Pro 5G w ramach abonamentu - dzięki sześciu darmowym ratom oszczędności sięgają 330 zł i finalny koszt zakupu tego smartfona wynosi jedynie 1069 zł.

Telefony w obniżonych cenach wraz z abonamentem dostępne są zarówno dla obecnych, jak nowych klientów sieci. Oba urządzania będą dostępne w sprzedaży od 5 października w salonach T-Mobile w całej Polsce, a także na stronie internetowej operatora.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Same oszczędności :)
 2  
MediaTek i już dalej nie czytam. Nie wróżę sukcesu.
 1  
drogo jak na parametry. w cenie poniżej 1000 pln wybór jest ogromny i na leszych podzespołach.
jak cena spadnie do 700 pln można zacząć się zastanawiać.
 5  
Sieci 5G nie używam bo mi od niej puchną jądra
 0  
Nie ma co się napalać na to całe 5g. U somsiada od tego bykom potencja spadła do zera. Jak zaczoł z tych wynalazków korzystać to mu jeszcze baba przytyła.
 0