Łukasz Szewczyk07.10.2022 (17:15)2 komentarze

Nowa Netia GO. Ponad 130 kanałów TV online

• Netia udostępniła klientom swoich usług telewizyjnych nowy serwis Netia GO
• Operator oferuje nową odsłonę serwisów wideo na żądanie, w tym pakiet Netia Premium i 130 kanałów TV online
Promo Netii
Serwis Netia GO zapewnia dostęp do bogatej oferty treści VOD oraz kanałów telewizyjnych online, które są dostępne na praktycznie dowolnym urządzeniu (komputery - go.netia.pl, aplikacje na urządzenia z systemem Android i iOS, w tym telewizory z Android TV i Apple TV, funkcje Chromecast, Airplay oraz dekodery z serii Netia EvoBox).
W ramach aplikacji Netia GO dostępne będą trzy kategorie treści VOD:
• tzw. Katalogi, w ramach których abonenci otrzymują bezpłatnie (w ramach abonowanej oferty) dostęp do wybranych treści emitowanych na linearnych kanałach TV, posiadanych przez danego abonenta (np. Ród smoka, Opowieść podręcznej, inne treści z takich kanałów jak: HBO, Cinemax, Polsat i wiele innych).
• wypożyczalnia filmów (TVOD - transakcyjny serwis VOD) - udostępnianie na 48 godzin pojedynczych filmów od filmowych nowości prosto z kina po klasykę filmową, w cenach od 5 do 20 zł (kwota doliczana do rachunku)
• Netia Premium (SVOD - pakiet wideo na żądanie w cenie 20 zł na 30 dni, doliczane do rachunku), w ramach którego Netia udostępnia setki polskich i zagranicznych filmów, produkcji dla dzieci, programy rozrywkowe i seriale dla całej rodziny oraz przedpremierowe odcinki wybranych seriali i seriale premium Telewizji Polsat.

Netia GO zapewnia również dostęp do nawet 130 kanałów telewizyjnych on-line (kanały posiadane przez danego abonenta w ramach usługi IPTV, do których emisji w serwisie zgodę wyrazili nadawcy).

- Netia GO to kolejny w tym roku, po dekoderze Netia EvoBox 4K, wdrożonym do oferty na początku 2022 roku oraz usłudze Disney+, wprowadzonej w czerwcu, efekt strategii rozwoju szeroko pojętych usług telewizyjnych Netii, realizowanej dzięki współpracy w ramach Grupy Polsat Plus - powiedział Tomasz Dakowski, Dyrektor Generalny Obszaru B2C, Członek Zarządu Netii. - Coraz liczniejsi użytkownicy naszych usług telewizyjnych zyskują teraz dostęp do swoich ulubionych kanałów na urządzeniach mobilnych. Kanały takie jak Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów, Eleven Sports z La Liga, kanały newsowe Polsat News czy TVN24 i wiele innych, będą dostępne zawsze z nami, w domu i poza nim - dodał Tomasz Dakowski.

Serwis Netia GO jest dostępny bez dodatkowych opłat dla abonentów usług telewizyjnych Netii. Danymi do logowania jest ten sam login i hasło, którym abonenci logują się w serwisie samoobsługowym netiaonline.pl.

Do każdego konta abonenckiego Netia GO można stworzyć 5 profili i korzystać z aplikacji jednocześnie na 3 urządzeniach, zatem aplikacja może pełnić również funkcję zbliżoną do klasycznego multiroomu.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Brak w Netia GO m.in. kanałów TVN, TVP... Lipa!
 3  
dlatego ze wymienione podmioty mają własne apki i chcą żebyś korzystał z nich.... moim zdanie m skończy się na tym że nikt tego oglądać nie będzie wcale z taką polityką
 0