Łukasz Szewczyk27.12.2022 (12:16)1 komentarz

Canal+ i Viaplay w telewizyjnej ofercie T-Mobile

• T-Mobile rozszerza ofertę Magenta Dom o dodatkowe opcje rozrywkowe - dostęp do serwisu Viaplay oraz pakiet 10 kanałów Canal+ Prestige.
T-Mobile DeutscheTelekom
Pakiet Canal+ Prestige to zestaw kanałów, oferujących programy własne oraz cenione produkcje filmowe i dokumentalne. A do tego sportowe emocje - już za miesiąc, 27 stycznia, rusza bowiem kolejna runda Ekstraklasy. Na kibiców innych dyscyplin także czekają niezapomniane emocje, np. w wydaniu tenisowym obejrzeć można rozgrywki najlepszej rakiety świata, Igi Świątek, lub w koszykowym, dzięki meczom NBA.
Dodatkowy pakiet 10 kanałów Canal+ Prestige w T-Mobile można włączyć już za 24,99 zł miesięcznie. Cena obowiązuje przez 3 miesiące (regularna cena to 49,99 zł miesięcznie). Tradycyjnie w przypadku pakietu Magenta Dom dodatkową opcję można wyłączyć samodzielnie w kolejnym cyklu rozliczeniowym. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci Magenta Dom. Wystarczy, że mają dostęp do telewizji od T‑Mobile w pakiecie M lub L.

W ramach opcji "Rozrywka bez Ograniczeń" co miesiąc można bez opłat zmieniać serwis, w zależności od tego, czy mamy ochotę oglądać filmy i seriale, czy słuchać muzyki, czy też czytać ebooki. W pakiecie Magenta Dom klienci mogą skorzystać z tej możliwości za darmo nawet przez rok. A teraz, obok platform takich jak HBO Max, Eleven Sports, DaVinci Kids, Tidal oraz Legimi będą mieli do wyboru kolejną pozycję: serwis Viaplay. Serwis oferuje seriale skandynawskie oraz produkcje hollywoodzkie i duży wybór treści dla najmłodszych. Viaplay to także dostęp do wydarzeń sportowych, takich jak mecze Premier League, Bundesligi, Ligi Europy, Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej IHF 2023, gale KSW czy wyścigi Formuły 1. Biblioteka Viaplay to również stale rosnąca liczba polskich produkcji.

Przypomnijmy, że oferta Magenta Dom, poza wspomnianymi dodatkami, oferuje nielimitowane usługi dla całej rodziny w cenie od 95 zł miesięcznie. Od abonamentu z nieograniczoną liczbą minut, SMS-ów, MMS-ów w kraju i w roamingu UE oraz internetu w smartfonie (z prędkością 30 Mb/s, bez limitu danych), przez internet światłowodowy pakiet aż 130 kanałów w pakiecie L, dostępny w cenie pakietu S nawet przez 12 miesięcy. Przygotowano także promocyjne zestawy.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Tonący brzytwy się chwyta
 2