Łukasz Szewczyk01.02.2023 (12:15)1 komentarz

Netflix w pakietach Vectry nawet na rok w prezencie

• Vectra ogłasza nową ofertę Internetu światłowodowego wraz z Telewizją Smart.
Promo
Od lutego 2023 roku klienci decydujący się na zakup Internetu światłowodowego (o prędkości 300 Mb/s, 600 Mb/s lub 1,2 Gb/s) z Telewizją Smart będą mogli skorzystać z serwisu Netflix od trzech, sześciu, do nawet dwunastu miesięcy w prezencie, w zależności od wybranego pakietu telewizyjnego. Promocja zapewnia korzystanie z całego katalogu platformy, w tym takich hitów, jak "Glass Onion", "Wednesday" czy jednej z najnowszych premier filmowych - "Bielmo" oraz kolejnych sezonów popularnych seriali, w tym: "Sexify", "Wikingowie: Walhalla" lub "Ginny i Georgia".
Na najdłuższy, roczny okres korzystania z platformy Netflix w prezencie, mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na najwyższy, Platynowy pakiet telewizji obejmujący 177 kanałów. Osoby wybierające pakiety z mniejszą liczbą kanałów otrzymają możliwość korzystania z serwisu w prezencie przez 6 miesięcy (pakiet Złoty, 139 kanałów) lub 3 miesiące (pakiet Srebrny, 82 kanały). Netflix w prezencie dostępny jest w planie Podstawowym.

Oferta "Netflix w pakietach Vectry nawet na rok w prezencie dostępna jest do końca marca 2023 roku, obowiązuje przy kontraktach zawieranych na 24 miesiące i skierowana jest zarówno do obecnych, jak i nowych klientów Vectra. Po upływie czasu w prezencie opłata za dostęp do usługi Netflix będzie naliczana do końca obowiązywania umowy.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Taka spaniała vectra tylko gdzie wsz ten 1.2Gb/s bo w Szczecinku nie ma go magiczne do 600Mb/s
 0