Łukasz Szewczyk22.02.2023 (10:35)brak komentarzy

Nowe kanał w Telewizji od Orange. Wśród nich TVP Nauka i Novlea TV

• Telewizja Polska rozszerza dystrybucję kanału TVP Nauka HD.
• Od 22 lutego 2023 roku program będzie dostępny w ofercie IPTV Orange.
Kanał TVP Nauka HD (pozycja 468) dołączył do Pakietu Optymalnego i Orange Love Standard. Kanał prezentuje treści oparte na faktach i dowodach naukowych. Popularyzuje wiedzę z zakresu przyrody, technologii i technologii kosmicznych, biologii, medycyny, astronomii, fizyki, matematyki, chemii, ekologii, ekonomii i nauk społecznych.
W Pakiecie Komfortowym pojawiły się kanały: Water Planet HD (pozycja 257) stworzony dla miłośników podróży, poznawania innych kultur i historii. Porusza tematy przeznaczone dla fanów aktywnego trybu życia. Novela TV HD (pozycja 256) to głównie telenowele i filmy. Kanał przeznaczony dla widzów kochających seriale, którzy szukają wzruszeń, zaskakujących zwrotów akcji oraz wątków miłosnych. Active Family HD (pozycja 357) z programami podróżniczymi, edukacyjnymi, dla amatorów tańca czy aktywnego spędzania wolnego czasu. Mixtape TV HD (pozycja 688) to kanał muzyczny w posłuchacie hip-hop, rap i reggae.

Z kolei do Pakietu Optymalnego dołączono CBS Reality (pozycja 344), który znajdował się w Pakiecie Komfortowym. Z kolei do Pakietu Komfortowego trafiła Motowizja HD (pozycja 128).
Blog Orange