Łukasz Szewczyk02.03.2023 (21:26)brak komentarzy

Nowy pakiet internetowy i HBO Max w prezencie w ofercie Vectry

• W kolejnej odsłonie wiosennej oferty, Vectra wprowadza nowy pakiet 900 Mb/s oraz zwiększa prędkość niższego pakietu 300 Mb/s do 450 Mb/s.
• Dodatkowo można zyskać bezpłatny dostęp do HBO Max - nawet do sześciu miesięcy.
promo
Od marca 2023 roku abonenci Vectry, decydujący się na wybór nowej oferty operatora, mogą skorzystać z czterech opcji. Dotychczasowa prędkość do 300 Mb/s zastąpiona zostanie przez łącze do 450 Mb/s, a oprócz dotychczasowych przepływności do 600 Mb/s i do 1,2 Gb/s, pojawi się kolejna nowość - dostęp do Internetu światłowodowego o prędkości do 900 Mb/s.
Każdy nowy klient decydujący się na ofertę Vectry otrzyma też możliwość korzystania z innowacyjnego dekodera TV Smart 4K Box opartego o system Android (wraz z telewizyjnym pakietem "Stalowym", zawierającym 45 kanałów) bez dodatkowych opłat. Co istotne, dostęp do 45 kanałów możliwy jest nie tylko za pomocą dekodera, ale również poprzez aplikację TV Smart GO m.in. na urządzeniach mobilnych w domu, jak i poza nim. Dodatkowo, dekoder TV Smart 4K Box daje możliwość korzystania nie tylko z telewizji, ale również aplikacji popularnych serwisów streamingowych oraz gier, dzięki czemu telewizory będą zawsze "smart". Klienci otrzymają także bezpłatny dostęp do serwisu HBO Max - na jeden miesiąc przy wyborze prędkości do 450 Mb/s, 4 miesiące przy opcji do 600 Mb/s i aż 6 miesięcy, jeśli zdecydują się na najwyższe prędkości - do 900 Mb/s lub do 1,2 Gb/s. Z dostępu do HBO Max w prezencie skorzystają klienci, którzy nową umowę podpiszą w okresie od 1 marca do 7 kwietnia 2023 roku.

Przy wyborze pakietu 600Mb/s (lub wyższego) klient otrzyma nowoczesny modem, wyposażony w technologię Wi-Fi 6. To prawdziwa gratka dla tych, którzy potrzebują najszybszego i stabilnego Internetu w domu, pozwalającego na jednoczesne podłączenie nawet kilkudziesięciu urządzeń. Dodatkowo, WiFi 6 przesyła dane z prędkością nawet ponad 1 Gb/s. Co więcej, WiFi 6 to także mniejsze wydatki - standard wspiera oszczędzanie energii zarówno samego modemu, jak i urządzeń podłączonych do niego. Odbywa się to poprzez opcję "wybudzania" urządzeń dopiero w momencie rozpoczęcia transmisji, dzięki czemu nie muszą cały czas "nasłuchiwać" sygnału Wi-Fi.

Nowe pakiety internetowe, wraz z dekoderem TV Smart Box 4K i HBO Max w prezencie oraz - w trzech wyższych opcjach - routerem WiFi 6 dostępne są za 59,99 zł (oferta do 450 Mb/s), 69,99 zł (do 600 Mb/s), 74,99 zł (do 900 Mb/s) oraz 104,99 zł miesięcznie (za najwyższą prędkość do 1,2 Gb/s), co szczegółowo obrazuje poniższa tabela:

Dodatkowo, wraz ze zmianami w ofercie dostępu do Internetu światłowodowego pojawiły się nowości w pakietach telefonii komórkowej z mobilnym dostępem do Internetu, w tym technologii 5G. Klienci dobierający jedną z ofert z nielimitowanymi rozmowami oraz dużym pakietem danych otrzymają na nią atrakcyjny rabat o wysokości uzależnionej od tego, z jakich innych usług Vectry korzystają - im wyższy Internet, tym tańsze pakiety mobilne. Przy prędkości do 1,2Gb/s pakiet telefonii komórkowej "Bezlimit" 10GB kosztuje tylko 9,99 zł miesięcznie.