Łukasz Szewczyk04.04.2023 (16:47)2 komentarze

BBC Player w usługach Play Now

• Do usług telewizyjnych PLAY Now i PLAY Now TV fioletowy operator dodał dostęp do BBC Player - serwisu VOD brytyjskiego nadawcy.
BBC Player w usługach PLAY NOW
Sieć Play wprowadza do swojej oferty serwis BBC Player. Od 4 kwietnia 2023 roku materiały dostępne w BBC Player mogą oglądać osoby posiadające w Play Now lub Play Now TV Pakiet Extra lub Pakiet Rozszerzony.
Oferta BBC Player
BBC Player to rozszerzenie oferty BBC Studios w Polsce o produkcje telewizyjne dostępne na żądanie. Jest to miejsce, w którym publiczność znajdzie cenione przez branżę brytyjskie seriale, poszerzające horyzonty filmy dokumentalne i programy lifestylowe, a także cenione przez rodziców i uwielbiane przez dzieci produkcje dla najmłodszych. Użytkownicy usługi telewizyjnej Play Now oraz Play Now TV uzyskają dostęp do szerokiej gamy gatunków z kanałów linearnych BBC Studios oraz premierowych tytułów dostępnych wyłącznie dla użytkowników serwisu.

- Jestem dumny, że BBC Player rozwija się w Polsce we współpracy z kolejnym wspaniałym lokalnym partnerem BBC Studios. Mamy niesamowity i stale powiększający się katalog treści, oferujący polskim publiczności różnorodne programy. Cieszę się, że możemy uzupełniać naszą ofertę linearną, dając widzom możliwość korzystania z naszych programów, kiedy tylko chcą, wzbogacając jednocześnie serwisy naszych partnerów - mówi Zbigniew Pruski, Commercial Director w BBC Studios na Europę Środkowo-Wschodnią.

W ofercie znajdą się takie propozycje jak komediowo-obyczajowy serial "Zdrady", znakomity dramat kostiumowy "Sanditon", gwiazdorski serial "Na wodach północy" z Colinem Farrellem i Stephenem Grahamem w rolach głównych oraz thriller kryminalny "Ragdoll" o zespole detektywów polujących na seryjnego mordercę w Wielkiej Brytanii.

W serwisie nie zabraknie ponadczasowych klasycznych brytyjskich komedii, takich jak: "Czarna żmija", "Pan wzywał, milordzie?" i "Allo, Allo", wybranych programów przyrodniczych Sir Davida Attenborough, jak: "Attenborough i olbrzymi dinozaur z Patagonii", "Rajskie ptaki", "Jajko: cud natury" i filmy dokumentalne jak: "Putin i Zachód", "Opuścić Afganistan" i "Hongkong: walka o wolność".

Najmłodsi odbiorcy też będą mieli powody do radości, dzięki BBC Player uzyskają dostęp do najczęściej nagradzanego tytułu dla dzieci ostatnich lat - serii "Blue" a także do "Superpyry", która opowiada historię pierwszego na świecie ziemniaczanego superbohatera oraz "JoJo i Gran Gran", ciepłego serialu animowanego celebrującego uroczą relację między dziewczynką i jej babcią.

Komentarze (1 - 2 z 2)

Fajnie. Ale Play niech się zdecyduje, gdzie rozwija swoje usługi telewizyjne. Czy ofertę UPC rozwija czy zwija na rzecz Play Now. Bo nie wiadomo co począć :/

No i kiedy Canal+ Online w UPC?!
 2  
Kiedy Play Now na Apple TV?
 1