Łukasz Szewczyk27.04.2023 (11:38)brak komentarzy

Pakiet Onet Premium dla abonentów T-Mobile

• Abonenci sieci T-Mobile zyskali możliwość szybszego dostępu do pakietu Onet Premium
Onet Premium w T-Mobile
Onet Premium to rozwiązanie dla tych, którzy lubią mieć pod ręką dostęp do materiałów od kilkunastu polskich i zagranicznych wydawców, w wolnych chwilach zagłębiają się w publicystykę lub programy wideo, a w trasie umilają sobie podróż podcastami z różnych dziedzin. Dzięki pakietowi użytkownicy mają nielimitowany dostęp do takich serwisów jak m.in.: Newsweek, Forbes, Forbes Women, Przegląd Sportowy, Business Insider, Politico czy Die Welt. W pakiecie są dostępne również ekskluzywne materiały opracowane przez redakcję Onetu, dostęp do wydań PDF dzienników, tygodników i magazynów, aplikacji Onet Audio oraz platformy Newsweek Learning English.
Pakiet Onet Premium można wykupić w modelu subskrypcyjnym z opłatą miesięczną w wysokości 9,90 zł za pierwszy miesiąc, potem 19,90 zł miesięcznie. Dzięki subskrypcji materiały na Onecie dostępne są bez reklam.

Onet Premium to kolejna usługa subskrypcyjna, która dołącza do opcji "Zapłać z T-Mobile",, która wykorzystuje tylko numer telefonu. Użytkownik nie musi więc instalować dodatkowych aplikacji czy udostępniać danych wrażliwych np. numeru karty płatniczej. Każdy zakup jest autoryzowany przez PIN albo hasło. Ponadto pozwala ona skorzystać z tzw. odroczonej płatności, czyli po dokonaniu zakupu można od razu korzystać z danego portalu/aplikacji, a płatność doliczana jest dopiero podczas opłacania faktury za abonament komórkowy.