Łukasz Szewczyk18.05.2023 (7:50)10 komentarzy

Vectra: Nowy dekoder z możliwością nagrywania. TV Smart 4K BOX PVR

• Vectra wprowadza na rynek nowy dekoder z nagrywarką cyfrową TV Smart 4K BOX PVR
• Urządzenie umożliwia nagrywanie programów i filmów zarówno na wbudowanym dysku twardym, jak i w chmurze
Vectra: Nowy dekoder z możliwością nagrywania. TV Smart 4K BOX PVR
Dekoder TV Smart 4K BOX PVR to nowa propozycja Vectry dla klientów, którzy chcą korzystać z dekodera TV Smart 4K BOX, oraz chcą mieć dodatkowo możliwość zapisywania programów telewizyjnych na lokalnym, wbudowanym nośniku. Oprócz tego, skorzystają z tych samych funkcji, w tym dostępnej na różnych urządzeniach aplikacji TV Smart GO, nagrywania w chmurze, Catch-up TV, Restart TV, wideo na żądanie (VOD) czy szerokiej gamy dodatkowych aplikacji. Od teraz abonenci Vectry mogą, w zależności od posiadanego dekodera, wybrać dowolną opcję nagrywania: przy pomocy TV Smart 4K BOX PVR - w chmurze lub na wbudowanym dysku, na którym użytkownicy mogą nagrywać ulubione treści bez ograniczeń i przechowywać je bez czasowego limitu lub w wypadku TV Smart 4K BOX ¬- w chmurze lub na podpiętym dysku zewnętrznym.
Urządzenie pozwala nagrywać programy na każdym kanale bez ograniczeń oraz mieć bezterminowy dostęp do nagranych filmów i seriali do odtworzenia na dekoderze TV Smart 4K BOX PVR. Co więcej, nowy dekoder wyposażony jest w złącze do odbioru cyfrowej telewizji kablowej (DVB-C), ma również klasyczne złącze antenowe oraz może służyć do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T2). Dodatkowo, umożliwia podłączenie zewnętrznych urządzeń, np. kontrolerów poprzez Bluetooth 5.0. Z Internetem łączy się dzięki wbudowanemu WiFi (2,4 GHz oraz 5 GHz) lub tradycyjnym kablem Ethernet. Korzysta z tej samej, znanej już i cenionej aplikacji, opartej o system operacyjny Android TV. Dzięki temu klienci mogą uruchamiać aplikacje za pomocą komend głosowych, przesyłać obraz z urządzenia mobilnego na dekoder bez użycia dodatkowych kabli (Chromecast), instalować aplikacje dla Android TV (w tym gry, np. serwis Blacknut), czy olbrzymią liczbą serwisów streamingowych (w tym YouTube, Netflix, Amazon Prime, Viaplay, HBO Max, TIDAL, Player i wiele innych) albo oglądać programy emitowane w przeszłości (Catch-up TV) lub jeszcze trwające (Restart TV). Wszystko to w zachwycającej jakości nawet 4K HDR oraz z dźwiękiem w standardzie Dolby Vision.

Wbudowany w TV Smart 4K BOX PVR dysk (o pojemności 1 TB) pozwala nagrać ponad 200 godzin filmów lub programów telewizyjnych jakości HD. Dekoder umożliwia jednoczesne nagrywanie dwóch programów na wbudowanym dysku. Nagrania zlecone na dekoderze TV Smart 4K BOX PVR są zapisywane i zarządzane z poziomu urządzenia. Dodatkowo, użytkownik z poziomu aplikacji lub przeglądarki ma możliwość nagrywania aż do pięciu programów w chmurze. Wszystkimi zapisanymi treściami użytkownicy zarządzać mogą z poziomu menu urządzenia, natomiast nagraniami zleconymi w chmurze również za pomocą aplikacji TV Smart GO, dostępnej na urządzenia mobilne, takie jak smartfony czy tablety, wyposażone w system operacyjny Android lub iOS oraz telewizory, oparte o system Android TV lub TIZEN. Dzięki temu klienci Vectry zyskują pełną kontrolę i wygodę korzystania z oferty operatora.

TV Smart 4K BOX PVR jest już dostępny w ramach każdej oferty łączącej Internet i telewizję, np. 450 Mb/s oraz pakiet Złoty obejmujący 139 kanałów telewizyjnych w cenie 99,99 zł/mies. lub oferty Internetu światłowodowego o prędkości do 600 Mb/s z 177 kanałami telewizyjnymi (w ramach pakietu Platynowego) za 119,99 zł/mies. We wszystkich wymienionych ofertach obowiązuje dwudziestoczteromiesięczny okres zobowiązania oraz opłata jednorazowa w wysokości 69,99 zł.

TV Smart 4K BOX PVR jest również dostępny dla dotychczasowych abonentów, którzy otrzymają możliwość wymiany posiadanego dekodera na nowe urządzenie.

Komentarze (1 - 10 z 10)

Fajnie że wraca dekoder z nagrywaniem może bedzie szybszy od tego starego??jeszcze tylko brak w ofercie MTV 90 I MTV 80
 0  
Tylko czy ten dekoder pozwala nagrane programy przewijać do tyłu i do przodu podczas oglądania?
 1  
Z niewiadomych przyczyn w Polsce operatorzy bawią się cały czas w oferowanie kosztownych, dodatkowych sprzętów zamiast wzorem krajów zachodu wprowadzić moduły CI (Common Interface) z kartą. Większość ludzi ma już nowe telewizory, które obsługują tę technologię. Jest to rozwiązanie tańsze i bardziej energooszczędne.
 2  
Ponawiam pytanie, może ktoś wie. Czy jak nagram program to mogę przesunąć np do przodu aby nie oglądać reklam. Słyszałem, że inny operator oferuje dekodery gdzie nie da się przesunąć do przodu i trzeba oglądać reklamy. Czy to prawda ?
 2  
tak, UPC nie pozwala na przesuwanie reklam w nagranych w chmurze na tym badziewnym TV 4K BOX, dlatego przechodzę do Vectry
 3  
Dziękuję za info. To taki dekoder co nagram sobie np żużel chcę obejrzeć wieczorem same biegi to muszę do tego zobaczyć 2 godziny paplaniny między biegowej. To taki dekoder to do śmietnika się tylko nadaje.
 5  
Ja nagrywam sport na kasetach vhs na magnetowidzie orion, to najlepszy sposób.
pisior i jego sisior 19.05.2023 (14:52:45)
 11  
Pytanie jest inne sam dekoder Smart 4K spoko bo miałem go w ofercie. Lecz brak możliwości nagrywania oraz słabe łączę internetowe podpięte przejściówką pod kable Inei to dramat!!! Internet niby 600MB a po kablu w speedteście wyszło max 60 :( Netflix się ciął na filmie w jakości 720p wielkie XDXD
 1  
Wyciągnęłam z piwnicy stary zakurzony magnetowid VHS i też chciałabym na nim sport ponagrywać. Tylko nosz kurcze, jak go podłączyć do współczesnego telewizora 4K? Telewizor ma tylko HDMI, w magnetowidze tylko SCART. Są może na rynku jakieś przejściówki SCART-HDMI czy coś podonego?
Pisiorka i jej cycorka 23.05.2023 (16:47:49)
 4  
@ pisiorka
Jest na to sposób - zamów u hurtownika wentylatorów i dmuchaw w radomiu jeden z jego nowoczesnych produktów, ów produkt ma funkcje hot spotu, ma wbudowane gniazda scart hdmi wifi lan usb i wiele innych. Bez problemu się podłączysz, ciesząc się ktystalicznym obrazem i dzwiękiem na kasetach vhs.
pisior i jego sisior 25.05.2023 (13:10:40)
 1