Łukasz Szewczyk19.05.2023 (9:08)8 komentarzy

Nowa oferta Play. Telewizja nowej generacji, nowy dekoder, internet do 5Gb/s

• Play wprowadza ofertę Nowej Generacji zapewniająca wolność wyboru
• Internet światłowodowy do 5 GB/s
• Dwa abonamenty 5G w cenie 1
Dekoder Play BOX TV
Play zaprezentował swoje nowe oferty usług dla domu z Telewizją Nowej Generacji i superszybkim światłowodem oraz abonamenty 5G z dużymi paczkami danych i promocją dla przenoszących numer. Usługa telewizyjna dostępna jest w dwóch wariantach: Telewizję Nowej Generacji, łączącą pakiety kanałów z serwisami streamingowymi oraz Telewizję Max z szerokim portfolio kanałów. Oba warianty mają tę samą cenę - 45 zł z rabatem dla klientów Play.
Telewizja Nowej Generacji to rozwiązanie łączące ofertę telewizji z serwisami wideo. W ramach usługi klienci otrzymują 75 popularnych kanałów, dostęp do Viaplay w cenie abonamentu oraz pulę punktów, które mogą dowolnie wymieniać na serwisy streamingowe, pakiety premium oraz pakiety dodatkowych kanałów. W ramach oferty klienci decydujący się na Telewizję Nowej Generacji będą otrzymywać przez pierwsze pół roku bonusowe 100 punktów co miesiąc. Dzięki temu będą mogli bez przeszkód testować usługę oraz pakiety dodatkowe i wybrać najbardziej interesujące ich treści. Punkty można wykorzystać na dostęp do: Netflix, HBO Max, Polsat Sport Premium, Canal+ Online, ELEVEN SPORTS, Cinemax lub pakiety kanałów tematycznych: Kids, Sport, Filmy i seriale, Info, Dokumenty, Lifestyle, Polsat.

Drugi wariant z kolei, stworzony z myślą o tych, którzy rozrywki szukają przede wszystkim na kanałach telewizyjnych, zapewnia klientom 157 kanałów z pakietu Max, dostęp do Viaplay w cenie abonamentu oraz dostęp do serwisu Netflix przez 2 miesiące w prezencie, a także możliwość dokupienia w dowolnym momencie serwisów i pakietów premium.

Partnerem technologicznym usługi telewizyjnej Play jest dostawca rozwiązań wideo online, spółka technologiczna Redge Technologies sp. z o.o., która należy do Grupy Play.

Nowy dekoder i router
Wraz z nową ofertą operator wprowadza na rynek dekoder dekoder PLAY BOX TV, który wspiera 4K oraz technologie HDR i Dolby Vision, aby zapewnić najwyższą jakość obrazu. System Android TV pozwala na dostęp do tysięcy gier i aplikacji, a intuicyjny, przyjazny interfejs i możliwość sterowania dekoderem oraz telewizorem za pośrednictwem jednego pilota sprawiają, że jego obsługa jest wyjątkowo intuicyjna z szybkim dostępem do wszystkich funkcji, takich jak wyszukiwanie głosowe, nagrywanie programów, czy popularne aplikacje wideo.

Router PLAY BOX NET obsługuje nowoczesny standard sieci Wi-Fi 6, dzięki czemu zapewnia szybki i płynny internet na wielu urządzeniach jednocześnie. Pozwoli on na komfortowe korzystanie z nowych ofert, w tym najwyższych opcji prędkości światłowodu - aż do 5 Gb/s.

Wygodne korzystanie z internetu poza domem zapewniają abonamenty, gdzie oprócz nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów fioletowy operator proponuje też duże paczki danych - nawet 300 GB z pełną prędkością miesięcznie. Teraz każdy, kto posiada wybrane usługi dla domu w Play lub UPC może przenieść swoje numery do Play i zyskać dwa abonamenty 5G w cenie 1 - już od 65 zł miesięcznie po rabatach. Do tego operator poleca smartfony Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G oraz Samsung Galaxy A34 5G, które można dokupić w ratach 0%.

Decydując się na abonament komórkowy, superszybki światłowód i telewizję w wybranym wariancie w Play można zaoszczędzić nawet 50 zł miesięcznie! Usługi można łączyć dowolnie, w zależności od potrzeb. Kolejne można dodać w dowolnym momencie, a im więcej usług na koncie, tym większy raba

Komentarze (1 - 8 z 8)

Ciekawe co zaoferują obecnym klientom UPC bo jakoś nie widzę w tej nowej telewizji dekodera z nagrywarką i opcji multiroom.
 18  
Szkoda że UPC "idzie do likwidacji". Mieli lepszą ofertę i klasyczny dekoder horizon go. Już zauwazyłem problemy z UPC Wi-Fi free.
 19  
Telewizja nowej generacji - To hasło należało kiedyś do TV N - platformy TVN
 9  
Multiroom nie jest potrzebny w Play. Mamy aplikację Play Now - korzystać można na Smart TV, smartfonie, tablecie lub laptopie. Gniazdek dodatkowych w domu nie potrzeba - sygnał wi-fi rozsiewa router.
Nagrywarka idzie do kasacji. Teraz oglądanie w formie vod lub catch-up, na tyle, ile pozwolą licencje na prawa autorskie.
 16  
Będzie brakować UPC :( fajna kablówka to była, mimo wad to zawsze mieli fajne opcje utrzymaniowe i można było wyrwać niezłe ceny, w tym paczki kanałow premium po 1 zł itp. Ale na szczęście DUK twierdzi że dla obecnych klientów dalej będą oferty utrzymaniowe na starym sprzęcie UPC tak długo jak będzie to możliwe więc jak jansię cieszę że jestem szczęśliwym posiadaczem horizona i mediaboxa w multiroomie (oba z dyskami 500 gb).
 15  
"Nagrywarka idzie do kasacji. Teraz oglądanie w formie vod lub catch-up, na tyle, ile pozwolą licencje na prawa autorskie."

Mając nagrywarkę masz gdzieś prawa autorskie. Nagrywasz co chcesz przechowujesz ile chcesz i co najważniejsze przewijasz reklamy. Bez możliwości przewijania reklam oglądanie klasycznej tv traci sens. Nagrywanie w chmurze niestety bardzo często nie daje możliwości przewijania reklam. Na szczęscie mam horizona. Stary mulący ale z dzisiejszej perspektywy to cud techniki.
 4  
Bardzo nieczytelna oferta ! nie przejrzysta, chyba, że tak ma być.. ale to plus wysokie ceny, może skutecznie odstraszyć potencjalnych klientów.
 6  
A co z UPC TV GO?
 4