Łukasz Szewczyk24.07.2023 (17:17)7 komentarzy

Nowa oferta Nju Mobile. Więcej GB i telewizja mobilna

• Nju Mobile wprowadza na rynek nową ofertę
• Większe pakiety GB oraz telewizja mobilna
Nju Mobile TV
Nowością nowej oferty abonamentowej jest opcja za 49 zł miesięcznie. W jej ramach użytkownicy otrzymująnielimitowane połączenia, SMS-y, MMS-y i pakiet 80 GB, który po roku wzrasta do 160 G, a po dwóch latach do 240 GB. Klienci, którzy już są klientami na abonament ponad dwa lata i przeniosą się do oferty od razu otrzymują 240 GB internetu miesięcznie.
W ofercie znajdują się także opcja za 39 zł miesięcznie z pakietem od 50 do 150 GB oraz 29 zł miesięcznie z pakietem od 20 do 60 GB. Wielkość uzależniona jest od stażu w sieci.

Nowością w Nju Mobile jest telewizja mobilna. Pakiet podstawowy dostępny jest w cenie abonamentu w ofertach nju na abonament za 29 zł, 39 zł i 49 zł oraz w ofercie subskrypcyjnej nju komórkowy 29 zł.

W ramach pakietu podstawowego widzowie mają dostęp do takich kanałów jak m.in. TVP1, TVP2, TVP3, TVS, Telewizja WP, Zoom TV, Antena HD, Polonia 1, Red Top TV, Stopklatka, Tele 5, 4Fun Kids, Junior Music, Home TV, Red Carpet TV, TV Regio, TVC, 4Fun TV, 4Fun Dance, Gold TV, Mixtape, Music Box Polska, Nuta TB, Power TV, Stars. TV, France 24

Programy można oglądać za pośrednictwem aplikacji Orange TV GO na smartfonie, tablecie lub laptopie, jednocześnie nawet na trzech ekranach. Dostęp do usługi w każdym miejscu w zasięgu sieci komórkowej lub Wi-Fi, w Polsce i całej UE.

Nowa oferta nju mobile
Nowa oferta nju mobile

Komentarze (1 - 7 z 7)

szału nie ma, virgin lepiej wypada
 3  
Wszyscy rozdają te puste gigabajty z którymi większość klientów i tak nie ma co zrobić.
 5  
Że niby w czym lepiej wypada? Umiesz liczyć?
 1  
Giga wiecej ale sieci coraz słabsze, przeciążone i internet gorzej chodzi niz 4 lata temu. A modernizacji anten nie planuja:/
 5  
Ta telewizja to jakiś szrot
 2  
20 zł za 20gb to chyba taniej co? a jak u ciebie z liczeniem?
 1  
A ja mam w lycamobile za 25 zł 200gb miesięcznie i wszystko inne juz w standardzie.
 1