Łukasz Szewczyk06.11.2023 (16:54)1 komentarz

Święteczna oferta Orange. Netflix w prezencie, drugi smartfon za złotówkę

• Orange z ofertą na święta
Świąteczna oferta Orange
Świąteczna oferta Orange
Na nadchodzący przedświąteczny czas Orange przygotował dla klientów kilka niespodzianek. Klienci, którzy kupują światłowód - sam lub w pakiecie - przez pierwsze 6 miesięcy nie zapłacą abonamentu za usługę. Dotyczy to prędkości szybszych niż 300 Mb/s z umową na 24 miesiące. Ponadto, nowi użytkownicy - wybierający światłowód w dowolnym pakiecie Orange Love (Mini, Standard lub Extra) albo światłowód z telewizją - otrzymają prezent za złotówkę. W tym roku jest nim tablet TCL TAB 10 Gen 2. Netflix na 6 miesięcy w prezencie to kolejna świąteczna niespodzianka od Orange. Do pakietów Orange Love można dołączyć swoje aktywne już konto Netflix lub założyć nowe.
Osoby kupujące pakiet usług Orange Love Standard z Netflix i światłowodem do 1 Gb/s mogą zyskać wszystkie trzy upominki: abonament za pakiet Love Standard i Netfix przez 6 miesięcy oraz tabletu za złotówkę (wartość prezentu to suma wartości rynkowej tabletu oraz abonamentów za usługi).

Orange wprowadza też bogatsze plany 5G. We wszystkich z nich jest darmowa CyberOchrona. Klienci dostają dodatkowo jeszcze więcej gigabajtów. Decydując się na Plan S, M lub L - w zależności o wybranej opcji - można również otrzymać dostęp do Netflix nawet przez 6 miesięcy w prezencie (potem opłata wynosi 29 zł/mies. w Planie Podstawowym; z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie). W każdej chwili można też zmienić plan na niższy lub wyższy - dopłacając tylko różnicę w cenie.

Oferta świąteczna z trzema prezentami dotyczy nowych oraz obecnych klientów - przedłużających swoje umowy (na 24 miesiące) w wybranych planach mobilnych. Oprócz CyberOchrony i Netflix mogą oni kupić zestaw smartfonów z drugim w prezencie - za symboliczną złotówkę. Do wyboru są np.: Samsung Galaxy S23 5G 255 GB z Samsung Galaxy A23 5G 4/64 GB czy Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G 6/128 GB i Xiaomi Redmi 12C 3/64 GB, HONOR Magic5 Lite 5G 256 GB i HONOR X6a 4/128 GB OPPO A98 5G 8/256 GB i OPPO A17 4/64 GB.

Podpisując umowy na ofertę ze światłowodem, a także abonament komórkowy, czyli dwie powyższe usługi, prezenty łączą się. W zależności od tego, którą opcję się wybierze, można zyskać nawet wszystkie bonusy: drugi smartfon, tablet, Netflix przez pierwszych 6 miesięcy w prezencie oraz CyberOchronę.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Zamiast telefonu mogliby dać telewizor, po co komu tyle telefonów w domu?
 0