Łukasz Szewczyk08.11.2023 (14:50)6 komentarzy

Play z ofertą na święta. Światłowód i telewizja na rok w prezencie

• Play ogłasza świąteczne promocje
• Internet światłowodowy do 5 Gb/s i telewizja z ofertą do 172 kanałów
Play Święta
Nowa oferta Play to propozycja dla osób, które cenią rozrywkę z filmami, serialami czy transmisjami sportowymi oraz stabilny światłowód. Każdy, kto zdecyduje się na pakiet składający się ze światłowodu do 5 Gb/s oraz Telewizji Max Premium oferującej do 172 kanałów (w tym Cinemax oraz Eleven Sports) otrzyma te usługi na rok w prezencie. Po tym czasie miesięczna opłata może wynieść od 105 zł po rabatach dla klientów Play posiadających abonament komórkowy.
Telewizja Max Premium oferuje dostęp do 172 kanałów, w tym filmowego pakietu Cinemax czy sportowej rodziny Eleven Sports. Usługa oferowana jest z dekoderem Play Box TV z obsługą 4K, HDR oraz Dolby Vision. Kompaktowych rozmiarów urządzenie wyposażono w system Android TV z dostępem do tysięcy aplikacji.

Z kolei dzięki sieci światłowodowej Play jest w stanie zaproponować swoim klientom szybki dostęp do internetu - do 5 Gb/s w wybranych lokalizacjach. Wraz z internetem operator udostępnia klientom nowoczesny router Play Box Net obsługujący technologię Wi-Fi 6.

Komentarze (1 - 6 z 6)

NIE polecam przejścia z UPC na telewizję PLAY. Tragedia!!!! Wielkie rozczarowanie.
 15  
UPC/PLAY to najwieksze gowno i syf pełen awari i lagów jaki spotkalem, w grudniu uciekam na prawdziwy swiatlowod Orange
 8  
światłowód Orange jest mega, posiadam od 2017 roku i ani jeden jedyny raz nie miałem choćby najmniejszej usterki i za nic nie przejdę do innego dostawcy, polecam jak najbardziej
 5  
Plej czy orendż czy tibombaj - wszystko to samo
 9  
PLAY to syf. Nie mają w ofercie wszystkich programów UPC. Poza tym w UPC do internetu dostawałem pakiet START TV, a tam wszystkie podstawowe kanały w tym te z multiplexsów, obecnie PLAY daje 35 kanałów - DW24, Ukraińskie, Francuskie z Newsami, Disco Polo. Nie ma TTV i innych podstawowych - same najgorsze, masakra!!!!! Mam u siebie do wyboru jeszcze Orange (drogie strasznie), Vectrę (od zawsze 100 lat do tyłu w stosunku do innych operatorów) i jeszcze Netię - cenowo-programowo-jakościowo podobnie do UPC i czas uciekać.
 1  
przechodząc do PLAY tracisz dostęp do UPC TV GO, czyli ponad 100 kanałów TV do oglądania poza domem. *Nie dośc, że drożej to ciągle coś tracisz - jaki to ma sens????!!!!
 3